Akbank Güvenlik İzleme Yetkilisi Alımları Yapacak!

Akbank Güvenlik İzleme Yetkilisi Alımları Yapacak!

Ülkemizde yıllardır bankacılık sektöründe kaliteli hizmet veren, verdiği hizmetler ile tanınan, müşterilerini her zaman memnun eden, benzer şekilde çalışanlarının kariyer planlamalarına yardımcı olan Akbank, Finans departmanında görevlendirmek için banka personel alımları gerçekleştiriyor.Ülkemizde yıllardır bankacılık sektöründe kaliteli hizmet veren, verdiği hizmetler ile tanınan, müşterilerini her zaman memnun eden, benzer şekilde çalışanlarının kariyer planlamalarına yardımcı olan Akbank, Finans departmanında görevlendirmek için banka personel alımları gerçekleştiriyor.

Akbank Güvenlik İzleme Yetkilisi alımları yapıyor.

Güvenlik İzleme Yetkilisinin görevleri; Akbank'ın banka kartları, kredi kartları, Alternatif Dağıtım Kanalları ile birlikte üye iş yerlerinden gerçekleşen şüpheli işlemlerinin izlemesinin yapılması, şüpheleri işlemlerinin tespitleri ve bunların sonucunda ise gerekli aksiyonların alınmasını sağlamaktadır.

Bireylerin en az örgün eğitim veren üniversitelerin 4 senelik ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Söz konusu alan için deneyimlilik aranmamaktadır. Deneyimsiz adayların başvuruları da kabul edilecektir. Ancak alanlarında deneyim sahibi olmuş Güvenlik İzleme Yetkili iş ilanına başvuru yapacak bireylerin başvuruları ön değerlendirme kapsamında bulunacaktır. Deneyimsiz olanlar için ise yaş kriteri konulmuştur. 1989 ve önceki yıllarda doğmuş, alanlarında tecrübe edinmemiş bireylerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Tüm adayların 7-24 vardiyalı çalışma sisteminde görev alabilecek pozisyonda bulunmaları istenmektedir. Ekip çalışması gerektirecek  banka iş ilanı aynı zamanda da analitik düşünme gerektirmektedir. Tüm adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, ekip çalışmalarında uyum gösterebilecek olmaları, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması, güler yüzlü ve çözüm odaklı olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları istenmektedir. Askerliği yapmamış, tecil ettirmiş bireylerin başvuruları onaylanmayacaktır.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-guvenlik-izleme-yetkilisi-1775072?Güvenlik İzleme Yetkilisi Akbank banka personel alımları banka iş başvurusu banka iş ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?