Akbank, Türkiye geneli banka personel alımları yapıyor.

Akbank, Türkiye genelindeki şubelerinde Finans, Müşteri İlişkileri ve Satış departmanında istihdam etmek için Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımları yapacak.

Söz konusu banka iş ilanı için tam zamanlı istihdam imkanı sağlanacak olup, tüm adayların en az üniversite mezunu olmaları istenmektedir.

Kadrolarındaki mevcut açık pozisyonlar ve ilerleyen dönemlerde oluşabilecek açık pozisyonlar için alım yapılan banka personelleri kapsamında kriterler belirlenmiştir.

Tüm adayların ticari bankacılık alanında ürünlerin pazarlanması konusunda tecrübe edinmiş olmaları istenmektedir. Bu kapsamda istenilen tecrübelilik ise en az 4 sene olmaktadır.

Yine tüm banka iş başvurusu yapacak adayların krediler, dış ticaret, nakit yönetim sistemleri, mali analiz ve benzeri gibi alanlarında bilgi ve donanımlı olmaları istenmektedir.

İngilizce bilgisi olan, ileri seviyede konuşabilen bireylerin başvurularını Akbank ön değerlendirmeye alacaktır. Yabancı dil bilmek adayların başvurularının onaylanması için artı bir etkendir.

Müşteri odaklı çalışıp, müşterilerine kaliteli hizmet sağlayan Akbank, çalışanlarının da aynı özveriyi göstermesini, ikna yeteneklerinin gelişmiş, sorunlara hızlı çözüm bulma, çözüm odaklı çalışma, ekip çalışmalarında başarı ve uyum gösterme kriterlerini de aramaktadır.

Güler yüzlülük ve diksiyona da bir o kadar önem veren Akbank, tüm adaylarından aynı önemi vermelerini istemektedir.

Başvuru yapacak erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları istenip, tecil ettiren ya da askerliğini yapmamış adayların başvuruları reddedilecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-ticari-musteri-iliskileri-yoneticisi-1722099?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın