Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Türkiye Geneli Personel Alımları Yapıyor!

Akbank Türkiye Geneli Personel Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank, Türkiye geneli banka personel alımları yapıyor.

Akbank, Türkiye genelindeki şubelerinde Finans, Müşteri İlişkileri ve Satış departmanında istihdam etmek için Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımları yapacak.

Söz konusu banka iş ilanı için tam zamanlı istihdam imkanı sağlanacak olup, tüm adayların en az üniversite mezunu olmaları istenmektedir.

Kadrolarındaki mevcut açık pozisyonlar ve ilerleyen dönemlerde oluşabilecek açık pozisyonlar için alım yapılan banka personelleri kapsamında kriterler belirlenmiştir.

Tüm adayların ticari bankacılık alanında ürünlerin pazarlanması konusunda tecrübe edinmiş olmaları istenmektedir. Bu kapsamda istenilen tecrübelilik ise en az 4 sene olmaktadır.

Yine tüm banka iş başvurusu yapacak adayların krediler, dış ticaret, nakit yönetim sistemleri, mali analiz ve benzeri gibi alanlarında bilgi ve donanımlı olmaları istenmektedir.

İngilizce bilgisi olan, ileri seviyede konuşabilen bireylerin başvurularını Akbank ön değerlendirmeye alacaktır. Yabancı dil bilmek adayların başvurularının onaylanması için artı bir etkendir.

Müşteri odaklı çalışıp, müşterilerine kaliteli hizmet sağlayan Akbank, çalışanlarının da aynı özveriyi göstermesini, ikna yeteneklerinin gelişmiş, sorunlara hızlı çözüm bulma, çözüm odaklı çalışma, ekip çalışmalarında başarı ve uyum gösterme kriterlerini de aramaktadır.

Güler yüzlülük ve diksiyona da bir o kadar önem veren Akbank, tüm adaylarından aynı önemi vermelerini istemektedir.

Başvuru yapacak erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları istenip, tecil ettiren ya da askerliğini yapmamış adayların başvuruları reddedilecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-ticari-musteri-iliskileri-yoneticisi-1722099?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.