TEB En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapacak! Son Başvuru 3 Gün Sonra!

TEB En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapacak! Son Başvuru 3 Gün Sonra!

Türk Ekonomi Bankası, Müşteri Hizmetleri ya da Çağrı Merkezi departmanında tam zamanlı istihdam etmek için banka personel alımları yapacak.Türk Ekonomi Bankası, Müşteri Hizmetleri ya da Çağrı Merkezi departmanında tam zamanlı istihdam etmek için banka personel alımları yapacak.

Türk Ekonomi Bankası, banka müşterilerinin birimi arayıp sunduğu önerileri ve şikayetlerin dinlenmesi ve cevaplanması, isteklerin gerçekleştirilmesi ya da ilgili birimlere yönlendirilmesi ve benzeri gibi görevlerin yapılması için Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları gerçekleştirecek.

Söz konusu banka iş ilanı için başvuru yapacak tüm bireylerin telefonda  ikna etme yeteneklerinin iyi olması, insan ilişkilerin başarılı olması, insanlara karşı iyi davranılması, banka misyon ve vizyonun karşı tarafa en iyi şekilde aktarılması,  her zaman güler yüzlü, sıcakkanlı ve sabırlı olunması istenmektedir.

Müşterilerine her zaman çok önem veren TEB, çalışanlarının da aynı özveriyi göstermelerini, zaman planlamalarını iyi yapmalarını, banka ürünleri satışlarını gerçekleştirme de iyi olup, her zaman hedefli çalışmalarını istemektedir.

7-24 vardiyalı çalışma sistemi uygulanacak olup, banka iş başvurusu yapacak bireylerin de bu sisteme uyum sağlamaları, değişken çalışma saatlerinde başarılı olmaları, yoğun çalışma temposunda çalışabilecek olmaları, streslerini kontrol edebilmeleri istenmektedir.

En az lise mezunu alımı yapılacak olup, tüm bireylerin interneti çok iyi kullanıp, MS Office programları hakkında da bilgi ve donanımlı olmaları istenmektedir.

Tüm çalışanlarının diksiyonlarının iyi olmasını isteyen TEB, yeni alım yapacağı personellerinin de aynı olmasını, erkek adayların ise askerliklerini bitirmiş ya da tecil ettirmiş olmalarını istemektedir.

İstanbul ve Antalya'daki TEB şubeleri için banka personel alımları yapılacaktır. Başvurular 3 gün sonra sona erecektir.

Türk Ekonomi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-644786?

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1755563?Türk Ekonomi Bankası banka personel alımları Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi banka iş ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?