Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapacak! Son Başvuru 3 Gün...

TEB En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapacak! Son Başvuru 3 Gün Sonra!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası, Müşteri Hizmetleri ya da Çağrı Merkezi departmanında tam zamanlı istihdam etmek için banka personel alımları yapacak.

Türk Ekonomi Bankası, banka müşterilerinin birimi arayıp sunduğu önerileri ve şikayetlerin dinlenmesi ve cevaplanması, isteklerin gerçekleştirilmesi ya da ilgili birimlere yönlendirilmesi ve benzeri gibi görevlerin yapılması için Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları gerçekleştirecek.

Söz konusu banka iş ilanı için başvuru yapacak tüm bireylerin telefonda  ikna etme yeteneklerinin iyi olması, insan ilişkilerin başarılı olması, insanlara karşı iyi davranılması, banka misyon ve vizyonun karşı tarafa en iyi şekilde aktarılması,  her zaman güler yüzlü, sıcakkanlı ve sabırlı olunması istenmektedir.

Müşterilerine her zaman çok önem veren TEB, çalışanlarının da aynı özveriyi göstermelerini, zaman planlamalarını iyi yapmalarını, banka ürünleri satışlarını gerçekleştirme de iyi olup, her zaman hedefli çalışmalarını istemektedir.

7-24 vardiyalı çalışma sistemi uygulanacak olup, banka iş başvurusu yapacak bireylerin de bu sisteme uyum sağlamaları, değişken çalışma saatlerinde başarılı olmaları, yoğun çalışma temposunda çalışabilecek olmaları, streslerini kontrol edebilmeleri istenmektedir.

En az lise mezunu alımı yapılacak olup, tüm bireylerin interneti çok iyi kullanıp, MS Office programları hakkında da bilgi ve donanımlı olmaları istenmektedir.

Tüm çalışanlarının diksiyonlarının iyi olmasını isteyen TEB, yeni alım yapacağı personellerinin de aynı olmasını, erkek adayların ise askerliklerini bitirmiş ya da tecil ettirmiş olmalarını istemektedir.

İstanbul ve Antalya’daki TEB şubeleri için banka personel alımları yapılacaktır. Başvurular 3 gün sonra sona erecektir.

Türk Ekonomi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-644786?

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1755563?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,217TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.