Ana SayfaSigorta İş İlanlariAvivaSA Engelli Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

AvivaSA Engelli Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!
A

-

AvivaSA Emeklilik Hayat AŞ. tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda engelli sigorta personeli alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

AvivaSa Emeklilik ve Hayat engelli satın alma yetkilisi personeller aradığını açıklarken, bu duyuruya başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellik ve nitelikleri de bildirdi.

AvivaSA engelli sigorta personel alımları kapsamında başvuru yapacak kişiler şirketin Lojistik ve Satın Alma departmanında görevlendirilecek. Engelli iş başvurusu yapmak isteyen erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmasının istendiği duyuruda ayrıca üniversite mezunu yeni personeller arandığı da belirtildi.

Engelli banka personeli alımı ilgilenenlerin en az 2 yıl satın alma ile ilgili çalışmış olmaları da isteniyor. Microsoft Office uygulamalarına hakim, satın alma ile ilgili teknik ve uygulama bilgisi olan, planlama ve analiz edebilme becerileri olan, işine özen gösteren, titiz çalışan ve iş takibinde başarılı olduğunu düşünen kişilerin AvivaSA personel alımları için başvuru yapmasının bildirildiği duyuruda ayrıca üniversite öğrencisi olan tecrübeli satın alma yetkilisi başvurularının da kabul edileceği belirtildi.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat bünyesinde görev alacak olan engelli satın alma yetkilisi ya da uzmanlarının engel durumlarının devlet tarafından kayıt altına alınmış olması ve bu raporu belgeleyebiliyor olmaları da aranan şartlar arasında yer alıyor. Şirket bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak olan engelli banka personelleri hafta içi her gün 08:30 – 17:30 saatleri arasında çalışacaklar. AvivaSA yeni personelleri şirketin yemek kartı, servis, özel sağlık sigortası, hayat sigortası ve prim gibi imkanlarından da faydalanacaklar.

Satın alma yetkilisi engelli iş başvurusu yaparak işe alınan kişilerin görev ve sorumlulukları ise AvivaSA satın ama politikası dahilinde satın alınacak mal ya da hizmetlerin alımının ihtiyaçlar kapsamında sağlanması, gelen ürün ve hizmet tekliflerinin değerlendirmeye alınması, satın alma ile ilgili siparişlerin verilerek takibini yapılması, ilgili konuda tedarikçi sözleşmelerinin oluşturulması gibi işler olacak.

AvivaSA engelli personel iş başvuruları 4 Eylül 2017 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu duyuru ile ilgilenen adaylar aşağıdaki bağlantıdan daha detaylı bilgiye ulaşabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-satinalma-yetkilisi-engelli-1826689

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol