Ana SayfaSigorta İş İlanlariAvivaSA Engelli Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

AvivaSA Engelli Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

AvivaSA Emeklilik Hayat AŞ. tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda engelli sigorta personeli alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

AvivaSa Emeklilik ve Hayat engelli satın alma yetkilisi personeller aradığını açıklarken, bu duyuruya başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellik ve nitelikleri de bildirdi.

AvivaSA engelli sigorta personel alımları kapsamında başvuru yapacak kişiler şirketin Lojistik ve Satın Alma departmanında görevlendirilecek. Engelli iş başvurusu yapmak isteyen erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmasının istendiği duyuruda ayrıca üniversite mezunu yeni personeller arandığı da belirtildi.

Engelli banka personeli alımı ilgilenenlerin en az 2 yıl satın alma ile ilgili çalışmış olmaları da isteniyor. Microsoft Office uygulamalarına hakim, satın alma ile ilgili teknik ve uygulama bilgisi olan, planlama ve analiz edebilme becerileri olan, işine özen gösteren, titiz çalışan ve iş takibinde başarılı olduğunu düşünen kişilerin AvivaSA personel alımları için başvuru yapmasının bildirildiği duyuruda ayrıca üniversite öğrencisi olan tecrübeli satın alma yetkilisi başvurularının da kabul edileceği belirtildi.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat bünyesinde görev alacak olan engelli satın alma yetkilisi ya da uzmanlarının engel durumlarının devlet tarafından kayıt altına alınmış olması ve bu raporu belgeleyebiliyor olmaları da aranan şartlar arasında yer alıyor. Şirket bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak olan engelli banka personelleri hafta içi her gün 08:30 – 17:30 saatleri arasında çalışacaklar. AvivaSA yeni personelleri şirketin yemek kartı, servis, özel sağlık sigortası, hayat sigortası ve prim gibi imkanlarından da faydalanacaklar.

Satın alma yetkilisi engelli iş başvurusu yaparak işe alınan kişilerin görev ve sorumlulukları ise AvivaSA satın ama politikası dahilinde satın alınacak mal ya da hizmetlerin alımının ihtiyaçlar kapsamında sağlanması, gelen ürün ve hizmet tekliflerinin değerlendirmeye alınması, satın alma ile ilgili siparişlerin verilerek takibini yapılması, ilgili konuda tedarikçi sözleşmelerinin oluşturulması gibi işler olacak.

AvivaSA engelli personel iş başvuruları 4 Eylül 2017 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu duyuru ile ilgilenen adaylar aşağıdaki bağlantıdan daha detaylı bilgiye ulaşabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-satinalma-yetkilisi-engelli-1826689

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.