Ana SayfaKredilerING Bank Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi!

ING Bank Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank ihtiyaç kredileri kapsamında sunulan ING Bank kişiye özel faiz oranları bulunan ihtiyaç kredisi ile 48 aya kadar vade seçeneği sunuyor.

ING Bank uygun faizli krediler ile müşterini memnun etmeye devam ederek uygun faiz oranları sunmaya devam ediyor. Kredi puanı 1.850 ve daha fazla olan müşterilerine yüzde 1.19 faiz oranıyla kredi kullandıran ING Bank uygun faizli ihtiyaç kredisi ile 48 ay vade seçeneğini de birleştiriyor.

Kredi notu hesaplama işlemi sonucunda notu 1800 ile 1849 arasında olan müşteriler yüzde 1.29 oranı ile, 1750 ile 1799 arasında olan müşteriler yüzde 1.39 faiz oranı ile, 1700 ile 1749 arasında olan müşteriler yüzde 1.39 faiz oranı ile ve 1600 ile 1699 arasında olanlar yüzde 1.39 faiz oranı ile ING Bank avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyorlar. Online kredi başvurusu ya da ING Bank şubelerinden kredi başvurusu yapmak suretiyle kredi kullanmak isteyen müşterilerin öncelikle kredi notu kontrol ediliyor. Kredi notuna bağlı kişiye özel faiz oranı kredi kullandırım esnasında müşteriye bildiriliyor.

Bankaların ihtiyaç kredisi oranları araştırmasında olanlar için ING Bank düşük faizli ihtiyaç kredisi için yapılan bu uygulamanın oldukça avantajlı olduğunu söylemek mümkün. Kredi başvurusu ING Bank müşterileri için şubelerden yapılabildiği gibi, internetten de yapılabiliyor.

ING ihtiyaç kredileri arasında olan bu kredi ile 36 ay vade seçeneği ile 10.000 lira kullanan bir kişinin puanı uygun olduğu durumda 1.19 faiz oranından yararlanıyor. Aynı kişinin aylık kredi taksit ödemeleri 357 lira olurken, kredi bitiminde ödediği toplan tutar ise 12.909,36 lira oluyor. ING Bank bireysel krediler için kredi tahsis ücreti bir sefere mahsus yüzde 0.5 oranında hesaplanır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.