İş Bankası’ndan 15.000 TL Geleneksel Bayram Kredisi!

İş Bankası’ndan 15.000 TL Geleneksel Bayram Kredisi!

Türkiye İş Bankası bayrama özel geleneksel ihtiyaç kredisi ile müşterilerinin rahat bir bayram geçirmesi, ihtiyaçlarını karşılaması için gerekli olan desteği avantajlı ihtiyaç kredisi seçeneği sunuyor.Türkiye İş Bankası bayrama özel geleneksel ihtiyaç kredisi ile müşterilerinin rahat bir bayram geçirmesi, ihtiyaçlarını karşılaması için gerekli olan desteği avantajlı ihtiyaç kredisi seçeneği sunuyor.

Türkiye İş Bankası bayrama özel kredi ile en uygun ihtiyaç kredisi arayışında olanların bu arayışına son veriyor. En uygun banka kredileri arasında yerini alan ve İş Bankası ihtiyaç kredileri içinde olan bu kampanya ile ihtiyacı olanlara bayrama özel 15.000 lira nakit desteği sağlanıyor.

Bayramı rahat geçirmek, ailesinin bayram ihtiyaçlarını karşılamak, bayramda sevdikleri ile tatil yapmak isteyip ancak nakit sıkıntısından dolayı yapamayanlar için uygun olan bu kredi için İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler kendilerine en yakın banka şubesine giderek bireysel müşteri temsilcileri vasıtasıyla şubeden kredi başvurusu yapabilecekleri gibi, internet yoluyla da online kredi başvurusu yapabiliyor. İş Bankası kredileri için ayrıca mobil şube üzerinden ya da SMS ile kredi başvurusu seçenekleri de bulunuyor.

İş Bankası en uygun kredi başvurusu yaparak ön değerlendirmeye alınan ve yapılan değerlendirme sonucunda kredi başvurusu kabul edilen müşteriler İş Bankası Müşteri Hizmetleri tarafından aranarak şubeye davet ediliyor.

Düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için de avantajlı kredi niteliğinde olan İş Bankası’nın bu kampanyasından yararlanarak 15.000 lira kredi kullanan müşterilere uygulanan aylık kredi faiz oranı yüzde 1.29. Avantajlı ihtiyaç kredisi toplam ödemesi ise 21.442,20 liraya tekabül ediyor. İş Bankası bayram kredisi kullananlar bu krediyi 48 ay taksit seçeneği ile ödüyorlar ve aylık kredi taksit tutarları da 445.15 lira oluyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi kredi tahsis oranı ise toplam kredi tutarının yüzde 5’i olarak hesaplanıyor. bayrama özel geleneksel ihtiyaç kredisi İş Bankası ihtiyaç kredileri İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu İş Bankası en uygun kredi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?