Ana SayfaKredilerİş Bankası’ndan 15.000 TL Geleneksel Bayram Kredisi!

İş Bankası’ndan 15.000 TL Geleneksel Bayram Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası bayrama özel geleneksel ihtiyaç kredisi ile müşterilerinin rahat bir bayram geçirmesi, ihtiyaçlarını karşılaması için gerekli olan desteği avantajlı ihtiyaç kredisi seçeneği sunuyor.

Türkiye İş Bankası bayrama özel kredi ile en uygun ihtiyaç kredisi arayışında olanların bu arayışına son veriyor. En uygun banka kredileri arasında yerini alan ve İş Bankası ihtiyaç kredileri içinde olan bu kampanya ile ihtiyacı olanlara bayrama özel 15.000 lira nakit desteği sağlanıyor.

Bayramı rahat geçirmek, ailesinin bayram ihtiyaçlarını karşılamak, bayramda sevdikleri ile tatil yapmak isteyip ancak nakit sıkıntısından dolayı yapamayanlar için uygun olan bu kredi için İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler kendilerine en yakın banka şubesine giderek bireysel müşteri temsilcileri vasıtasıyla şubeden kredi başvurusu yapabilecekleri gibi, internet yoluyla da online kredi başvurusu yapabiliyor. İş Bankası kredileri için ayrıca mobil şube üzerinden ya da SMS ile kredi başvurusu seçenekleri de bulunuyor.

İş Bankası en uygun kredi başvurusu yaparak ön değerlendirmeye alınan ve yapılan değerlendirme sonucunda kredi başvurusu kabul edilen müşteriler İş Bankası Müşteri Hizmetleri tarafından aranarak şubeye davet ediliyor.

Düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için de avantajlı kredi niteliğinde olan İş Bankası’nın bu kampanyasından yararlanarak 15.000 lira kredi kullanan müşterilere uygulanan aylık kredi faiz oranı yüzde 1.29. Avantajlı ihtiyaç kredisi toplam ödemesi ise 21.442,20 liraya tekabül ediyor. İş Bankası bayram kredisi kullananlar bu krediyi 48 ay taksit seçeneği ile ödüyorlar ve aylık kredi taksit tutarları da 445.15 lira oluyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi kredi tahsis oranı ise toplam kredi tutarının yüzde 5’i olarak hesaplanıyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.