Ana SayfaGündemBakan’dan İstanbullulara Müjde! Çalışmalar Erken Bitiyor!

Bakan’dan İstanbullulara Müjde! Çalışmalar Erken Bitiyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, katıldığı bir televizyon programında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ahmet Arslan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ndeki çalışmaların ne zaman bitirileceği ile ilgili bilgiler verdi.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde 12 Haziran tarihinde başlatılan asfalt yenileme çalışmalarının önceden belirlenen bitiş tarihinin 31 Ağustos 2017 olarak bildirildiğini, ancak çalışmaların daha önceki bir tarihte sona ereceğini, köprüdeki çalışmaların bitiş tarihinin 25 Ağustos 2017 olduğunun müjdesini verdi.

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde yapılan çalışmalar ile asfaltın yenilendiğini, bu kez değişik bir sistem uygulandığı için sürenin uzun sürdüğünü, fakat sonraki zamanlarda yeniden asfalt yenilenmesi gerekirse bu seferki gibi uzun sürmeyeceğini, çok daha kısa sürede çalışmaların bitirileceğini, 12 Haziran 2017 tarihinde başlayan çalışmaların bu süreçte çok iyi ilerlediğini, 31 Ağustos 2017 tarihinde bitirileceğini bildirdiklerini, ancak hızlı ve sistemli giden çalışmalar sürdüğü için verilen tarihten erken biteceğini İstanbullulara duyurduğunu, 25 Ağustos tarihinden itibaren normal geçişe hazır hale geleceğini söyledi.

Ahmet Arslan, gazetecilerle yaptığı konuşmasında İstanbul’da inşaatı devam eden üçüncü havalimanı projesinden de bahsetti. Arslan, havalimanında aslında 6 tane pist bulunduğunu, hizmete açıldığında ilk olarak 2 pistin devreye alınacağını, ancak sonraki yolcu yoğunluğuna göre diğer pistlerin de hizmete açılacağını, böylece İstanbul’un üçüncü havalimanında 6 pistin çalışıyor olması ile birlikte aynı anda 6 uçağın inişinin sağlanmış olacağını, havalimanına ulaşımın kolay olması ile ilgili çalışmaların da devam ettiğini, Gayrettepe’den havalimanına metro hattı geleceğini, ayrıca Yüksek Hızlı Tren (YHT)’nin de üçüncü havalimanından geçeceğini sözlerine ekledi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.