Ana SayfaGündemBankalar KOBİ’lere Özel Yayın Yapacak!

Bankalar KOBİ’lere Özel Yayın Yapacak!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bankalar kuracağı bilgi paylaşımı ve özel interaktif platformları ile KOBİ’lere özel yayın yapıyor. Bazı bankalar web TV üzerinde, bazı bankalar Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube gibi sosyal medya platformları üzerinden yayın yapıyor. Üstelik bankaların bu hizmetinden faydalanmak için banka müşterisi olmak da gerekmiyor.

Ekonominin nabzını tutan önemli faktörlerden olan KOBİ’ler bankacılık sektörünün de odak noktası halinde. Bankalar da son yıllarda KOBİ’lere iyi hizmet verebilmek için adeta yarış içine girdiler. Bankacılık sektöründeki yeni trendlerden biri ise yine KOBİ’lere özel yapılan interaktif eğitimler ve bilgi platformları kuruyorlar. Bir başka söylemle bankaların yeni trendi KOBi’lere özel hizmetler ve ürünler sunarak memnun etmesi olarak da açıklanabilir.

Her bankanın KOBİ’lere hizmet şeklinin farklı olduğu göze çarpıyor. Bankalar KOBİ’lere internet TV, sosyal medya platformları, internet siteleri gibi ortamlardan hizmetler sunuyor.

Bankaların oluşturduğu bu platformlarda zengin içerikler yer alıyor. KOBİ’ler istedikleri saatte ve istedikleri yerden bu alanlara ulaşabiliyor ve faaliyet gösterdikleri sektöre özel eğitimlere katılabiliyorlar. KOBİ’ler katıldıkları eğitimlere online olarak dahil olup merak ettikleri sorulara cevap da alabiliyorlar. Ayrıca ithalat, ihracat, Türkçe – İngilizce firma tanıtımları ve sunumları, üretim sunumları gibi onlarca başlık altında değişik bilgi akışı ve satış artırıcı çeşitli destekleri de bu platformlardan alabiliyorlar.

Bankaların KOBİ’lere sunduğu bu hizmetlerden faydalanmak için sadece o bankanın müşterisi olmak da gerekmiyor. Sisteme kayıt olan herkese bu hizmet sağlanıyor. Türkiye’deki özel bankalardan olan TEB, Akbank ve Yapı Kredi Bankası bankacılık sektörü ile ilgili özel yayın yaparak faydalanmak isteyenlere bu hizmeti sunuyorlar. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.