Ana SayfaKredilerAkbank Direkt Kredi ile 25.000 Lira İhtiyaç Kredisi!

Akbank Direkt Kredi ile 25.000 Lira İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank en uygun ihtiyaç kredileri arasında dikkat çeken Direkt Kredi 48 ay vade ve yüzde 1.45 faiz oranı ile nakit ihtiyacı olanlara imkan sağlıyor.

Bankaların ihtiyaç kredileri seçeneklerinden yararlanarak borçlarını tek bir yerden ödemek isteyen, yaz aylarında tatil fırsatını kaçırmak istemeyen ve krediyi tatil için finanse edecek olan, düğün yapacak olan ya da diğer ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kullanmak isteyenler Akbank Direkt Kredi’nin yüzde 1.45 faiz oranından 48 ay vade seçeneğinden yararlanabilirler.

Akbank ihtiyaç kredisi kullanmanın şartları olarak banka tarafından bildirilen 18 yaşından büyük olmak, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişinin belgelenebilir bir gelirinin olması, kullanılacak olan kredinin aylık taksitlerinin tutarının aile halkının toplam gelirinin yüzde 50’sinden fazla olmaması ve krediye hayat sigortası yaptırılması şartları yerine getirildikten sonra Akbank online kredi başvurusu, kısa mesaj yoluyla başvuru, mobil şubeden kredi başvurusu yapılabildiği gibi, en yakın banka şubesine giderek de başvurulabilir.

Akbank düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasında kullanılabilecek en alt kredi limiti 1.000 lira, en üst limit ise 25.000 lira olarak belirlenmiş. En uygun ihtiyaç kredisi Akbank Direkt Kredi ile 25.000 lira çeken ve 48 ay vade seçeneğinden yararlanan bir kişi aylık 1.45 faiz oranı ile kredi geri ödemelerini yapar. Aylık taksitleri 772.53 lira olan bu kişinin kredi bitiminde ödeyeceği toplam tutar 37.206,44 lira olurken, toplam faiz tutarı 12.081,44 lira, kredi toplam maliyet oranı ise yüzde 21.17 olarak hesaplanabilir. Ayrıca bir defalık olmak üzere toplam kredi tutarının binde 5’i de dosya masrafı olarak alınır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.