Garanti Bankası’ndan O Uygulamayı Türkiye’de de Başlatıyor!

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası’nın ana hissedarı BBVA, faaliyette bulunduğu ülkelerde uygulamaya aldığı BBVA Momentum programı ile 7 aylık bir süreçle sosyal girişimlere destek oluyor.

BBVA, kurum içi mentorlarla sağlanan destek, online eğitimler ve networking çalışmaları ile bu programı destekliyor. Programın amacı ise işlerini bir sonraki aşamaya taşımak isteyen girişimcilerin işlerini kolaylaştırmak, Türkiye’de girişimcilik sisteminin faaliyetlerinin desteklenmesi olarak göz çarpıyor.

Garanti Bankası, BBVA tarafından uygulamaya alınan BBVA Momentum uygulamasını ilk kez bu yıl Türkiye’de de hayata geçiriyor. Program dahilinde ana amacı sosyal fayda sağlamak olan girişimlerin sürdürülebilirliğine katkı sağlamak ve ekonomik açıdan daha güçlü ilerlemelerini kolaylaştırmak. Programdaki eğitimler finans, iletişim, strateji, iş modelleri ve teknoloji konularını kapsıyor.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Cemal Onaran, Türkiye’de de uygulamaya geçecek olan BBVA Momentum programıyla ilgili bilgiler verdi. Cemal Onaran, programın Türkiye ayağına destek vermekten mutlu olduklarını, uzun yıllardır yurtdışında girişimcilere yönelik yürütülen programın bundan böyle ülkemize entegre edileceğini, girişimciliğin uzun bir yol olduğunu, özellikle de sosyal fayda sağlamak amacıyla yapılan girişimlerin yolunun daha da uzun olduğunu, Garanti Bankası olarak bu sosyal girişimlerin yanında olduğunu göstermek istediklerini, profesyonel destekler vererek girişimcilerin ticari olarak da iş modellerinin sürdürülebilir olmasını sağlamaya çalıştıklarını, banka bünyesinde oluşturulan uzman mentor ekibi ile online eğitimler sayesinde ilk yıl olmasına rağmen 6 çok önemli girişime destek vermeye çalışacaklarını, BBVA Momentum programı ile bu konuda bir liderlik ediyor olmaktan mutluluk duyacaklarını, bu program sayesinde ileriki yıllarda daha fazla sayıda girişimcinin cesaretleneceğini umduklarını söyledi. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...