Ana SayfaGündemGaranti Bankası’ndan O Uygulamayı Türkiye’de de Başlatıyor!

Garanti Bankası’ndan O Uygulamayı Türkiye’de de Başlatıyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Garanti Bankası’nın ana hissedarı BBVA, faaliyette bulunduğu ülkelerde uygulamaya aldığı BBVA Momentum programı ile 7 aylık bir süreçle sosyal girişimlere destek oluyor.

  BBVA, kurum içi mentorlarla sağlanan destek, online eğitimler ve networking çalışmaları ile bu programı destekliyor. Programın amacı ise işlerini bir sonraki aşamaya taşımak isteyen girişimcilerin işlerini kolaylaştırmak, Türkiye’de girişimcilik sisteminin faaliyetlerinin desteklenmesi olarak göz çarpıyor.

  Garanti Bankası, BBVA tarafından uygulamaya alınan BBVA Momentum uygulamasını ilk kez bu yıl Türkiye’de de hayata geçiriyor. Program dahilinde ana amacı sosyal fayda sağlamak olan girişimlerin sürdürülebilirliğine katkı sağlamak ve ekonomik açıdan daha güçlü ilerlemelerini kolaylaştırmak. Programdaki eğitimler finans, iletişim, strateji, iş modelleri ve teknoloji konularını kapsıyor.

  Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Cemal Onaran, Türkiye’de de uygulamaya geçecek olan BBVA Momentum programıyla ilgili bilgiler verdi. Cemal Onaran, programın Türkiye ayağına destek vermekten mutlu olduklarını, uzun yıllardır yurtdışında girişimcilere yönelik yürütülen programın bundan böyle ülkemize entegre edileceğini, girişimciliğin uzun bir yol olduğunu, özellikle de sosyal fayda sağlamak amacıyla yapılan girişimlerin yolunun daha da uzun olduğunu, Garanti Bankası olarak bu sosyal girişimlerin yanında olduğunu göstermek istediklerini, profesyonel destekler vererek girişimcilerin ticari olarak da iş modellerinin sürdürülebilir olmasını sağlamaya çalıştıklarını, banka bünyesinde oluşturulan uzman mentor ekibi ile online eğitimler sayesinde ilk yıl olmasına rağmen 6 çok önemli girişime destek vermeye çalışacaklarını, BBVA Momentum programı ile bu konuda bir liderlik ediyor olmaktan mutluluk duyacaklarını, bu program sayesinde ileriki yıllarda daha fazla sayıda girişimcinin cesaretleneceğini umduklarını söyledi. 

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...