Denizbank tarafından yapılan açıklamada Kanuni Takip Tahsilat Yönetimi Yetkilisi alımı yapılacağı duyuruldu.

Banka personel alımları ile ilgili yaptığı duyuruda tahsilat yetkilisi banka iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan özellikleri de bildirdi. Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmasının istendiği açıklamaya göre üniversitelerin Matematik, Ekonometri, İstatistik, İşletme, Endüstri Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden herhangi birinden mezun olmuş ya da bu bölümlerde lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerine devam eden kişilerin başvurularının değerlendirileceği bildirildi.

Denizbank tahsilat yetkilisi iş başvurusu yapmak isteyenlerin ayrıca periyodik verilerde gözlenen değişimlerle ilgili analiz yapılması, yorumlanması, rapor edilmesi gibi alanlarda en az 5 yıl olmak suretiyle deneyim kazanmış olmaları gerekiyor. Microsoft Office uygulamalarının etkin bir şekilde kullanabiliyor olmak, ileri derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, analitik düşünce yapısı sahibi, insanlarla ilişkileri kuvvetli, sorunlar karşısında çözüm odaklı çalışabiliyor olmak gibi özelliklere sahip olan adayların başvuru yapmasının istendiği banka tecrübeli tahsilat yetkilisi alımı ile işe alınan adaylar Denizbank bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacaklar.

İşe alınan deneyimli tahsilat yetkilileri periyodik analizlerin verilerini kontrol ve takip ederek kanuni takiplere yönelik artırıma gitmek, tahsilatların artırılması için yeni yöntemler belirlemek, kanuni takip dosyalarının hangi yollarla takip edildiğinde daha çok verim elde edildiğini tespit etmek, gerekli raporların hazırlanması, tahsilat verilerinin en doğru şekilde hesaplanması, borçlu kitlenin ve skorlama çalışmalarının yapılması gibi görev ve sorumluluklar alacaklar.

Denizbank iş başvurusu yapacak olan adayların başvurularının kabulü 3 Eylül 2017 tarihine kadar sürecek. Tecrübeli banka personeli alımı için başvuru yapmak, bu duyuruya ait daha detaylı bilgiye sahip olmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan gerekli bilgilere ulaşabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-kanuni-takip-tahsilat-yonetimi-yetkilisi-1825748

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın