Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank Tahsilat Yetkilileri Aradığını Açıkladı!

Denizbank Tahsilat Yetkilileri Aradığını Açıkladı!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank tarafından yapılan açıklamada Kanuni Takip Tahsilat Yönetimi Yetkilisi alımı yapılacağı duyuruldu.

Banka personel alımları ile ilgili yaptığı duyuruda tahsilat yetkilisi banka iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan özellikleri de bildirdi. Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmasının istendiği açıklamaya göre üniversitelerin Matematik, Ekonometri, İstatistik, İşletme, Endüstri Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden herhangi birinden mezun olmuş ya da bu bölümlerde lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerine devam eden kişilerin başvurularının değerlendirileceği bildirildi.

Denizbank tahsilat yetkilisi iş başvurusu yapmak isteyenlerin ayrıca periyodik verilerde gözlenen değişimlerle ilgili analiz yapılması, yorumlanması, rapor edilmesi gibi alanlarda en az 5 yıl olmak suretiyle deneyim kazanmış olmaları gerekiyor. Microsoft Office uygulamalarının etkin bir şekilde kullanabiliyor olmak, ileri derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, analitik düşünce yapısı sahibi, insanlarla ilişkileri kuvvetli, sorunlar karşısında çözüm odaklı çalışabiliyor olmak gibi özelliklere sahip olan adayların başvuru yapmasının istendiği banka tecrübeli tahsilat yetkilisi alımı ile işe alınan adaylar Denizbank bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacaklar.

İşe alınan deneyimli tahsilat yetkilileri periyodik analizlerin verilerini kontrol ve takip ederek kanuni takiplere yönelik artırıma gitmek, tahsilatların artırılması için yeni yöntemler belirlemek, kanuni takip dosyalarının hangi yollarla takip edildiğinde daha çok verim elde edildiğini tespit etmek, gerekli raporların hazırlanması, tahsilat verilerinin en doğru şekilde hesaplanması, borçlu kitlenin ve skorlama çalışmalarının yapılması gibi görev ve sorumluluklar alacaklar.

Denizbank iş başvurusu yapacak olan adayların başvurularının kabulü 3 Eylül 2017 tarihine kadar sürecek. Tecrübeli banka personeli alımı için başvuru yapmak, bu duyuruya ait daha detaylı bilgiye sahip olmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan gerekli bilgilere ulaşabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-kanuni-takip-tahsilat-yonetimi-yetkilisi-1825748

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.