Ana SayfaKredilerQNB Finansbank Kefilsiz Konut Kredisi İmkanı!

QNB Finansbank Kefilsiz Konut Kredisi İmkanı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank uygun faizli konut kredisi imkanı ile konut sahibi olmak isteyenlere 120 aya kadar vade seçeneği sunuyor.

Kefilsiz konut kredileri arasında bulunan bu kredi ile satın alınacak konutun bedelinin yüzde 80’ine kadar kredi imkanı sağlanıyor. Konutun teminat olarak gösterildiği bu QNB Finansbank uygun faizli konut kredisi ile başlangıçta bir defalık olmak üzere 544 lira ekspertiz ücreti ve 120 lira taşınmaz rehin ücreti alınıyor.

Konut kredisi başvurusu yaparak QNB Finansbank’ın bu kredisinden kullanmak isteyen kişiler ayrıca sağlanan kredi miktarının yüzde 0.5’i oranında kredi tahsis ücreti ödüyorlar. En fazla 120 aya kadar vade yapılabilen bu kredide en fazla kullandırılabilen tutar ise 750.000 lira olarak belirlenmiş. En uygun faizli konut kredisi imkanı olarak göze çarpan bu kredinin aylık faiz oranı yüzde 0.99 olarak dikkat çekiyor.

QNB Finansbank kefilsiz konut kredisi başvurusu yaparak 100.000 lira tutarında ve 120 ay vadeli kredi kullanarak konut alan bir müşteri aylık yüzde 0.99 faizle 120 ay boyunca aylık olarak 1.428 lira taksit ödemesi yapıyor. Kredi bitiminde ödenen toplam tutar 172.497,72 lira olurken, kredinin toplam faizi 72.333,72 lira olarak hesaplanabilir. Diğer masrafların tutarı da bu vade ve bu kredi tutarı için 1.164 lira oluyor.

Bankaların konut kredilerine başvuru yapmak isteyenler bizzat banka şubelerine giderek yapabilecekleri gibi internet yoluyla online kredi başvurusu da yapabilirler.  Bankadan kredi için ön onay aldıktan sonra gerekli şart ve evrakları da tamamladıktan sonra kredi kullandırımları sağlanır. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.