Ana SayfaKredilerQNB Finansbank Kefilsiz Konut Kredisi İmkanı!

QNB Finansbank Kefilsiz Konut Kredisi İmkanı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank uygun faizli konut kredisi imkanı ile konut sahibi olmak isteyenlere 120 aya kadar vade seçeneği sunuyor.

Kefilsiz konut kredileri arasında bulunan bu kredi ile satın alınacak konutun bedelinin yüzde 80’ine kadar kredi imkanı sağlanıyor. Konutun teminat olarak gösterildiği bu QNB Finansbank uygun faizli konut kredisi ile başlangıçta bir defalık olmak üzere 544 lira ekspertiz ücreti ve 120 lira taşınmaz rehin ücreti alınıyor.

Konut kredisi başvurusu yaparak QNB Finansbank’ın bu kredisinden kullanmak isteyen kişiler ayrıca sağlanan kredi miktarının yüzde 0.5’i oranında kredi tahsis ücreti ödüyorlar. En fazla 120 aya kadar vade yapılabilen bu kredide en fazla kullandırılabilen tutar ise 750.000 lira olarak belirlenmiş. En uygun faizli konut kredisi imkanı olarak göze çarpan bu kredinin aylık faiz oranı yüzde 0.99 olarak dikkat çekiyor.

QNB Finansbank kefilsiz konut kredisi başvurusu yaparak 100.000 lira tutarında ve 120 ay vadeli kredi kullanarak konut alan bir müşteri aylık yüzde 0.99 faizle 120 ay boyunca aylık olarak 1.428 lira taksit ödemesi yapıyor. Kredi bitiminde ödenen toplam tutar 172.497,72 lira olurken, kredinin toplam faizi 72.333,72 lira olarak hesaplanabilir. Diğer masrafların tutarı da bu vade ve bu kredi tutarı için 1.164 lira oluyor.

Bankaların konut kredilerine başvuru yapmak isteyenler bizzat banka şubelerine giderek yapabilecekleri gibi internet yoluyla online kredi başvurusu da yapabilirler.  Bankadan kredi için ön onay aldıktan sonra gerekli şart ve evrakları da tamamladıktan sonra kredi kullandırımları sağlanır. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.