Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Bireysel Müşteri Temsilcileri Arıyor!

Garanti Bankası Bireysel Müşteri Temsilcileri Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamada banka bünyesinde Emekli Maaş Müşterileri Yönetmeni pozisyonunda görev verilmek üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu.

  Garanti Bankası Bireysel Kitle Bankacılığı departmanında görev alacak olan yeni personeller Emekli Maaş Müşterisi Yetkilisi olarak işe alınacaklar. Banka tarafından yapılan açıklamada Garanti Bankası müşteri temsilcisi iş başvurusu yapacak olan kişilerin daha önce emekli maaş müşterileri yönetimi ile ilgili süreçlerde görev alarak deneyim kazanmış kişiler olmasının tercih edileceği bildirildi. İş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan diğer özellikler ise üniversitelerin 4yılık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olmaları ya da öğrenciliklerinin devam ediyor olması, database ve SQL bilgisine sahip, SAS programına hakim olmaları, Microsoft Office uygulamalarını kullanabiliyor olmaları, iletişim becerisi yüksek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, sorunlar karşısında çözüm üretebilen, detaylara önem veren, analitik düşünebilen, sorumluluklarının bilincinde olan, dinamik ve hareketli iş ortamına ayak uydurabilecek kişiler olmaları, ileri derecede İngilizce bilmeleri gerekiyor. Garanti Bankası personel alımı iş başvurusu yapacak olan erkek adaylarda aranan özellik ise askerliklerini en az 2 yıl olmak üzere tecil ettirmiş ya da tamamlamış olmaları şeklinde belirtildi.

  Banka bireysel müşteri temsilcisi iş başvurusu yaparak başvuruları kabul görülen ve işe başlayan kişiler emeklilere ve diğer segmentler ile ilgili pazarlama stratejileri geliştirerek bu stratejileri hayata geçirmek, çalıştığı departmanla ilgili gelen bütün soruları ve talepleri cevaplayarak gerekli birimlere yönlendirmek, emekli ve diğer segmentlerle ilgili kazanımları ve kayıpları tespit ederek performansları değerlendirmek, bu kitleler ile ilgili kampanya eksikliklerini tespit etmek, ilgili diğer departmanlarla koordine halinde olup ürün ve marka yönetimlerinin gerçekleşmesini sağlamak, işbirliği ve sponsorluk tekliflerini değerlendirmek gibi görevler üstlenecekler.

  Garanti Bankası Emekli Maaş Müşterileri Yönetmeni iş başvuruları banka tarafından 2 Ekim 2017 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu duyuru ile ilgili tüm detaylar hakkında bilgi almak ve Garanti Bankası iş başvurusu yapmak aşağıdaki bağlantı ile mümkündür.

  http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-emekli-maas-musterileri-yonetmeni-yetkilisi-1846156

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.