Ana SayfaKredilerHalkbank 48 Ay Vadeli 50.000 Lira Taşıt Kredisi!

Halkbank 48 Ay Vadeli 50.000 Lira Taşıt Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank uygun faizli taşıt kredileri arasında bulunan bu kredi ile araç sahibi olmak isteyip de olamayanlara imkan tanınıyor.

Bankaların taşıt kredileri gibi Halkbank taşıt kredisi kullanmak için de online kredi başvurusu yapılabildiği gibi, en yakın banka şubesine giderek de başvurulabilir. Halkbank’ın taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilerde aradığı bazı şartlar da banka tarafından bildirildi.

Uygun faizli kredi başvurusu yaparak bu krediden kullanacak olan kişiler ön onayı aldıktan sonra banka tarafından 18 yaşından büyük olma şartı aranıyor. İstenen evraklar ise nüfus cüzdanı ya da ehliyet gibi kimlik belgesi niteliğinde belge, gelir durumunu gösteren belge, şirket sahiplerinden vergi levhasının güncel hali ile Ticari Sicil Gazetesi’nde yayımlanan şirketin kuruluş ilanının fotokopisi, son 3 aya ait gelir ve bilanço tablosu olarak sıralanıyor. Çalışanlardan istenen gelir belgesi maaş bordrosu ya da şirket tarafından onaylanmış olan net maaşını gösteren bir yazı olarak belirtildi. Serbest meslek sahiplerinden vergi levhası ve sıfır kilometre taşıtlar için proforma fatura istenmektedir.

Halkbank avantajlı taşıt kredisi için banka kredisi başvurusu yapan kişinin durumuna göre gerekli gördüğü takdirde ek belge isteme hakkına sahiptir. Eğer banka kefil isteme gibi bir talepte bulunursa kredi sahibi için gerekli bütün belgeler kefilden de istenmektedir.

Halkbank en uygun taşıt kredisi başvurusu yaparak 50.000 lira kredi kullanan bir kişiye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.15’tir. 48 ay vade seçeneğinden faydalanan bu kişinin aylık kredi taksit tutarı 1.431,40 lira olmakla birlikte kredi bitiminde toplam ödediği tutar 68.957,20 liradır. Halkbank taşıt kredisi için hayat sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmakla birlikte sigorta bedeli kredi sahibinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.