Ana SayfaSigorta İş İlanlariUnico Sigorta Tecrübeli Satış Personelleri Arıyor! Son 3 Gün!

Unico Sigorta Tecrübeli Satış Personelleri Arıyor! Son 3 Gün!
U

-

1988 yılından beri Türkiye’de sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren lider şirketlerden olan Aviva Sigorta AŞ., 2015 yılından itibaren Unico Sigorta AŞ. olarak hizmet vermektedir. Unico Sigorta’nın ortakları arasında Kibele B. V., İngiltereli sermaye yönetim EMF, Hollanda Kalkınma Bankası bulunmaktadır. Şirket, genç ve dinamik kadrosu, köklü geçmiş ile sektörde müşteri memnuniyeti esası ile yeniliklilere öncülük etmeye devam etmektedir.

Unico Sigorta broker satış yönetmeni pozisyonunda açık olduğunu açıklayarak sektörün lider şirketlerinden birinde kariyer hedefleri olan ve açıklamada belirtilen özelliklere sahip olan adayların başvuru yapabileceği bildirildi.

Sigortacılık  personel alımları dahilinde yapılan açıklamada başvuru yapacak olan kişilerin üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, daha önceden elementer sigorta satış personeli olarak en az 3 yıl çalışarak tecrübe kazanmış, İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim olan, takım halinde çalışma şeklini benimseyip uyum sağlayabilecek olan, insanlarla ilişkilerinde başarılı, iletişimde etkin beceriye sahip, ikna kabiliyeti yüksek, çözüm odaklı çalışabilen, araştırmacı, yeniliklere ve gelişime açık olan kişiler olması gerekiyor.

Sigortacılık broker satışı iş başvurusu yapacak olan erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması istenirken, tüm adayların aktif olarak araç kullanabiliyor olması gerektiği de Unico Sigorta broker satış yönetmeni alımı duyurusunda belirtildi.

Sigorta personeli iş başvurusu yapacak olan adaylar Unico Sigorta tarafından değerlendirmeye alınarak kabul edildikten sonra işe başlamaları halinde brokerlerdan gelen talepleri şirketin şartları doğrultusunda değerlendirerek teklif sunulması, broker portföyünün artırılması için ziyaretler gerçekleştirilmesi, sigorta sarışı ile ilgili bütçeyi oluşturmak, tüm brokerlerdan gelen soru ve taleplerin Unico sigorta’nın ilgili departmanlarına ulaştırılması ve çözüme ulaştırılmasının sağlanması gibi görevler alacaklar.

Tecrübeli sigorta satış personeli alımı şeklinde gerçekleştirilecek olan işe alımlar ile göreve başlayan yeni personeller satış departmanında sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar. Unico Sigorta iş başvuruları 21 Ağustos 2017 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu duyuru ile ilgilenen ve başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıdan tüm bilgilere ulaşabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/unico-sigorta-a-s-broker-satis-yonetmeni-1819382

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol