Burgan Bank, Kuveyt merkezli başladığı bankacılık faaliyetlerini 38 yıldır sürdürmektedir. Finansal kuruluşlar ve kurumsal firmalar öncelikli müşterilerinden olan banka, bu alanda yatırım yaptığı beşinci ülke Türkiye’dir. Hizmet kalitesini sürekli artırarak müşteri portföyünü genişletme odaklı çalışan Burgan Bank, yeni ürün ve hizmetlerle ihtiyaçları karşılamaya devam etmektedir. Burgan Bank Direkt Satış Temsilcisi alımı yapacağını duyurduğu açıklamada yeni personellerin bankanın Direkt Satış ve Tüketici Finansman departmanında Direkt Satış ekibine bağlı olarak görev alacaklarını belirtti.

Başvuru yapacak adaylarda aranan şartları da sıralayan Burgan Bank, 4 yıllık üniversite mezunu ya da öğrencilerinin tercih edileceğini açıkladı. Ancak 2 yıllık eğitim veren Meslek Yüksek Okulu mezunlarının ya da öğrencilerinin de başvuru yapabileceğini belirtti.

Deneyimli saha satış personel alımı şekilde yapılacak olan işe alımlar için daha önce saha da satış yaparak en az 3 yıl deneyim kazanmış kişiler aranıyor. Bireysel Emeklilik Sertifikası sahiplerinin tercih sebebi olduğu banka personel alımı ile ilgili belirtilenler arasında birebir satışta yetenekli olduğuna güvenen, aktif, dinamik, insan ilişkileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün olan, yoğun ve esnek bir tempoda çalışma şekline ayak uydurabilecek, çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ekip halinde çalışmayı benimseyebilecek olmaları da yer alıyor.

Burgan Bank saha satış elemanı iş başvurusu yapmak isteyen erkek adaylardan istenen şart askerliklerini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmaları olarak bildirildi.

Banka satış personeli iş başvurusu yaparak gerekli değerlendirmelerden geçen ve işe alımları gerçekleştirilen adaylar başta tüketici kredileri olmak üzere Burgan Bank bireysel bankacılık ürünlerinin satışını müşteri ziyaretleri yaparak ve verilen hedefler doğrultusunda çalışarak gerçekleştirecekler.

Burgan Bank iş başvurusu yapacak olan kişiler banka bünyesinde satış, pazarlama ve müşteri ilişkileri biriminde sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak olup, başvurular banka tarafından 8 Eylül 2017 tarihine kadar kabul edilecek.

Burgan Bank eleman alımı başvurusu yapmak ya da diğer tüm detayları öğrenmek aşağıdaki bağlantı ile mümkündür.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-direkt-satis-temsilcisi-istanbul-avrupa-1828108

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın