Kuzey Afrika ve Ortadoğu’da faaliyetlerini ağırlıklı olarak sürdüren Burgan Bank Türkiye’de yürüttüğü faaliyetlerini de her gün daha çok özel, perakende ve kurumsal müşteriye ulaşarak sürdürmektedir. Müşterilerinin hedeflerini kendi hedefi belirleyerek yoluna devam eden Banka, bankacılık sektörüne kazandırdığı yeni hizmet ve ürünler sayesinde uzun vadeli müşteri ilişkilerini amaçlamaktadır. Burgan Bank İnsan Kaynakları Eğitim ve Organizasyon Grubu bünyesinde Organizasyon departmanında görev verilmek üzere bildirilen özelliklere sahip olan Organizasyon Yöneticisi pozisyonunda personel ihtiyacı olduğunu açıkladı.

Burgan Bank personel alımları kapsamında yapılan duyuruda başvuru yapacak adayların daha önceden bankaların organizasyon birimlerinde en az 5 yıl olma suretiyle deneyim kazanmış olmaları gerekiyor. Üniversitelerin Mühendislik, İktisat ve İşletme fakültelerinde öğrenci ya da mezun olan adayların başvurularının kabul edildiği banka organizasyon yöneticisi alımı için ayrıca işgücü analizi ve raporlama yapabilen, süreç yönetimi metodolojisine hakim, tercihen kalite süreçlerinde deneyim sahibi, ARIS ve Microsoft Office uygulamalarına hakim olan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, iletişim kabiliyeti gelişmiş, iyi derecede İngilizce bilen, zaman yönetimi ve planlamada başarılı, sorun çözme ve analitik düşünme becerisi olan kişiler olması isteniyor.

Banka deneyimli personel alımı başvurusu yapacak erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini tamamlamış olması şeklinde belirtildi.

Tecrübesiz banka personel alımı olarak da dikkat çeken duyuruya iş başvurusu yaparak göreve başlayan yeni personeller Burgan Bank bünyesinde iş süreçlerinin yönetimi ve tamamlanması, oluşan hataların tespiti, süreç geliştirmeye yönelik çalışmalar yürütülmesi, iş gücü analizlerinin rapor edilmesi gibi sorumluluklar alacaklar.

Burgan Bank tecrübeli personel alımı iş başvurusu ile yeni görevlerine başlayan kişiler bankanın İnsan Kaynakları ve Organizasyon biriminde tam zamanlı ve sürekli olarak çalışacaklar. 16 Ekim 2017 tarihine kadar ilgili departman tarafından banka eleman alımı iş başvurusu yapan adayların başvuruları kabul edilecek.

Burgan Bank iş başvurusu yapmak isteyen ya da işin tanımı ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıdan tüm bilgilere ulaşabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-insan-kaynaklari-organizasyon-yoneticisi-1809052 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın