Ana SayfaKredilerYapı ve Kredi Bankası’ndan 20.000 Lira İhtiyaç Kredisi!

Yapı ve Kredi Bankası’ndan 20.000 Lira İhtiyaç Kredisi!
Y

-

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere bu krediyi kullanan kişilere durumlarına özel faiz oranı uygulanmaktadır.

Banklara ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak nakit ihtiyacını bildiren kişilerin tercihi Yapı Kredi ihtiyaç kredisi olursa bu kredinin şartları arasında başvuru sahibinin bankalardaki durumu ve kredi notuna göre faiz uygulanması bulunuyor. Bu yüzden de bankadan kredi başvurusu ön onay almadan kredinin hangi faiz oranıyla kullanılacağı bilinmiyor.

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu yaptıktan sonra kredi onaylanır ise banka tarafından istenen evraklar nüfus cüzdanının fotokopisi, son iki ayın maaş bordrosu ya şirketin antetli kağıdına yazılmış ve yetkililerce kaşelenip imzalanmış maaş yazısı, gelir belgesi, şirketin imza sirküleri, vergi levhası fotokopisi, emekliler için maaş hesap cüzdanlarının fotokopisi, kira gelirleri varsa kira kontratı ve tapunun fotokopisi, ikametgah belgesi ya da son 3 aya ait kişinin adına bir adet fatura olarak sıralanıyor. Adres paylaşım sisteminde adresi güncel olan kişilerden ikametgah ya da fatura istenmemektedir.

En uygun banka ihtiyaç kredisi niteliğinde olan bu krediye geri ödeme süresince kredi sahibine hayat sigortası yapılmaktadır. Hayat sigortasının primi kredi sahibinin yaşı, cinsiyeti, çalışma şekli, kredinin tutarı ve vadesine göre değişiklik göstermektedir. Yapı Kredi ihtiyaç kredisinin en uzun vade seçeneği 48 aydır.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi internetten başvuru ya da şubeye giderek kredi başvurusu yapan bir kişi kredi notunun elverdiği şekilde yüzde 1.33 faiz oranından yararlandığında ve 48 ay vade seçeneği ile 20.000 lira tutarında avantajlı ihtiyaç kredisi kullandığında aylık kredi taksitleri 599.61 lira olur. Aynı kişiden 100 lira kredi masrafı tahsil edilirken, kredi bitiminde ödediği toplam tutar da 28.881,28 liraya tekabül eder. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol