Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolu Bank Tecrübeli Raporlama Uzmanları Arıyor!

Anadolu Bank Tecrübeli Raporlama Uzmanları Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank Bilgi Teknolojileri departmanındaki Raporlama ve İş Zekası pozisyonu için personel alımı yapılacağını açıkladı.

Anadolu bank personel alımları dahilinde yapılan işe alım duyurusunda üniversitelerin Bilgisayar, Matematik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun ya da bu bölümlerde öğrenciliği süren adayların tercih edileceği bildirildi.

Banka uzman personel alımı şeklinde yapılan duyuruda başvuru sahiplerinde aranan diğer özellikler de belirtildi. Başvuru yapacak kişilerin veri yapıları ve yapıların yönetilmesi ile ilgili bilgi sahibi olmaları, raporlama araçlarını kullanabiliyor ve analiz yapabilecek düzeyde analitik düşünce yapısı sahibi olmaları, daha önceden veri modelleme ortamında proje geliştirmiş olmaları, ETL ile ilgili süreçlerde görev almış olmaları, veri madenciliği alanında temel bilgiye sahip olmaları, daha önceden tercihen bezer alanlarda ya da finans alanında en az 2 yıl olmak üzere deneyim kazanmış olmaları, analiz ve sorun çözme yeteneklerine sahip olmaları, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, araştırmacı, yeniliklerle ilgilenen ve ileri derecede İngilizce bilgisine sahip kişiler olmaları gerekiyor.

Anadolubank iş başvurusu yaparak banka tarafından değerlendirmeye alınan kişiler arasında seçilecek olanlar kabul görüp görevlerine başladıkları takdirde banka bünyesinde tam zamanlı ve sürekli çalışacak olup uzman kadrosunda yer alacaklar. Yeni personellerin görev ve sorumluluk alanları arasında üst kadrodaki karar veren kişilerin kısa sürede karar vermelerini sağlayacak çözümler üretmek, sistemdeki mevcut raporların geliştirilmesini yapmak, taleplerin yazılımı ve analizini yapmak, verilerin doğru kişilere doğru zamanda ulaşmasını sağlamak, iş ile ilgili gereken iş zekası çözümlerini üretmek olarak sıralanıyor.

Anadolubank tecrübeli personel alımı ile ilgilenerek banka iş başvurusu yapan adayların başvuruları bankanın işe alımlarla ilgili birimi tarafından 22 Eylül 2017 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu duyuruya başvuru yapmak ya da banka tecrübeli eleman alımı açıklamasının bütün detaylarını öğrenmek isteyenler için aşağıda paylaşılan bağlantı yardımcı olacaktır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-raporlama-ve-is-zekasi-uzmani-1842740

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.