Garanti Bankası Operasyon Asistanı İş İlanı

Garanti Bankası A.Ş, Temmuz ve Ağustos dönemi personel alımlarına devam ederek ekiplerine yeni çalışma arkadaşları dahil etmektedir. Hızla büyüyen ve yeni departmanlar oluşturduğu operaston merkezi Abacus’da kariyerine bankacılık operasyon alanında başlamak isteyen genç adaylar aranmaktadır.

Önlisans ve Lisans mezunu adayların değerlendirileceği bu pozisyon için, banka Genel Müdürlük operasyon merkezinde oluşan açık kadrolarını doldurmaktadır. Kariyernize bankaların operasyon merkezinde başlamanız durumunda hem ileri vadede operasyon alanın da farklı birimlerde görev alabilir ayrıca dilediğiniz şubeler için tayin, terfi talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası 2015 personel alımları bu dönemdede devam edecek ve özellikle deneyimsiz ve genç yeni mezun adaylar tercih nedeni olacaktır. Ayrıca Garanti Bankası da diğer kurumlarda olduğu gibi banka iş ilanları yayınlarken bir takım pozisyonlar için banka sınavları düzenleyebilmektedir. Adaylar başvurularının ardından görev alacakları pozisyonlar banka sınavı gerektiriyorsa sınav davetleri alacaklardır.

Garanti Bankası Operasyon birimi iş ilanı detayları ve başvurular;

İş Tanımı
Abacus Merkezi Operasyon Müdürlüğü'nde ilgili alt birimlerde şubelerden gelen talepler doğrultusunda operasyonel her türlü işlemi gerçekleştirir.

Aranan Nitelikler
Güneşli'de bulunan Operasyon Merkezimizde görevlendirilmek üzere;

-Üniversitelerin minumum 2 yıllık MYO bölümlerinden mezun,

-30 yaşını aşmamış,

-Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli (erkek adaylar için)

-Operasyonel görevde çalışma konusunda istekli,

-Öğrenmeye açık,

İş İlanına başvurmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/operasyon-asistani-is-ilani/488383

İlgili:  Fibabanka Telefonda Satış Temsilcisi Personel Alımı!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.