Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Müşteri Temsilcileri Arayışını Bildirdi!

Şekerbank Müşteri Temsilcileri Arayışını Bildirdi!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank tarafından yapılan banka personel alımları açıklamasında KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi pozisyonu için eleman ihtiyacı olduğu duyuruldu.

Anadolu Bankacılığı misyonunu üstlenmiş olan Şekerbank personel alımı yapacağını açıkladığı duyurusunda kariyer hedefleri arasında bankacılık sektöründe ilerlemek olan, bankanın misyonu ile örtüşecek şekilde çalışacak ekip arkadaşları arayışında olduğunu bildirdi. KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olarak işe alınacak adaylarda bankanın aradığı şartlar da belirtildi.

Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nden mezun olması ya da bu bölümde lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilikleri halen süren kişilerin tercihe edildiği belirtilen banka personel alımları duyurusunda iş başvurusu yapmak isteyen adayların en az 3 yıl bankacılık sektöründe KOBİ Bankacılığı departmanında tecrübe edinmiş olmaları gerekiyor. Tecrübeli müşteri temsilcisi iş başvurusu olarak da kabul edilebilecek olan bu açıklama ile ilgilenen erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş ya da muaf olmaları da aranan şartlar arasında yer alıyor.

Şekerbank tecrübeli müşteri temsilcisi alımı ile işe alacağı kişilerin ekip çalışmasına uyumlu bir şekilde çalışarak katkı sağlayabilecek, satış yeteneğini yüksek olduğuna inanan, insanlarla iletişim kurmakta başarılı, ikna kabiliyeti güçlü, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek olan, daha önce 3 yıl bu alanda görev almış olan kişiler olmasını tercih ediyor.

Banka personel alımı iş başvuruları kapsamında Şekerbank’ın bu duyurusuna başvuran ve işe alımı gerçekleşen yeni müşteri temsilcileri bankaya ait KOBİ ürünlerinin müşterilere tanıtılması, satış ve pazarlamasının gerçekleştirilmesi, verilen hedefler doğrultusunda satışy, yapılması, mevcut müşterilerin ihtiyaçlarının tepsiyi ve müşteri portföyünün artırılması, Şekerbank’ın politikasına uygun bir şekilde hedef müşterilerin tespit edilmesi, tespit edilen müşterilerle kalıcı çalışmaların yapılmasının sağlanması gibi görevleri üstlenecekler.

Şekerbank personel alımı iş başvuruları banka tarafından 23 Eylül 2017 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu duyuruya başvuru yapmak veya duyuruya ait bütün detayları öğrenmek isteyenler aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-kobi-bankaciligi-musteri-temsilcisi-malatya-1839563

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.