Yapı Kredi Bankası Eğitim Vereceği Saha Satış Temsilcileri Arıyor!

0

Yapı ve Kredi Bankası AŞ. Perakende Direkt Satış Yetkilisi pozisyonunda görev verilmek üzere saha satış temsilcisi personel alımı yapacağını duyurdu.

Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nde eğitim vererek işe alacağı personellerde aradığı özellikleri de açıkladı. Banka, işe alacağı personellere önce Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri verecek, daha sonra Perakende Direkt Satış Yetkilisi olarak banka bünyesinde işe alım gerçekleştirecek. Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamada kariyer fırsatı yakalamak isteyen adayların başvuru yapması istenirken, Yapı Kredi Bankası’nın satış ekibinin Türkiye’nin en başarılı satış ekibi olduğu da söylendi. Banka personel alımı ile yapılacak olan işe alımlar sonunda yeni personeller Yapı Kredi Bankası şubelerinde görev alacaklar.

Yapı Kredi saha satış elemanı olmak isteyen kişilerin üniversitelerin ön lisans ya da lisans bölümlerinden mezun ya da öğrenci, seyahat engeli olmayan, ofis dışında sayış aktiviteleri gerçekleştirebilecek, esnek çalışma saatlerinde sorun yaşamayacak, iletişimi ve ikna kabiliyeti gelişmiş, zaman yönetimi konusunda başarılı olan, dinamik, hızlı, aktif, satış yapmak konusunda başarılı olacağına inanan, dış görünüşüne dikkat eden adayların Yapı Kredi saha satış personeli iş başvurusu yapmasını istiyor.

Banka saha satış elemanı olmak isteyen erkek adayların askerlik görevlerini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmaları gerekiyor. Yapı Kredi bankası eğitim ve kariyer olanağı olan ve başarılarının ödüllendirilmesini bir işte çalışmak isteyen bir işte çalışmak isteyen kişilerin banka eleman alımı için başvuru yapmasını istedi.

Yapı Kredi Bankası iş başvuruları ile ilgilenen kişilerin ayrıca 30 yaşından büyük olmamasının gerektiğini de bildirdi. Banka tarafından adayların başvuruları 2 Eylül 2017 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu duyuru ile ilgilenen ve Yapı Kredi satış elemanı başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-bankacilik-urunleri-satisi-asya-1209643

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version