Ana SayfaKredilerVakıfbank Teminatsız Bayram Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank Teminatsız Bayram Kredisi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank Bayram Kredisi ile bu kredi kampanyasından faydalananların rahat ve keyifli bir bayram geçirmesini amaçlıyor.

Bankaların bayram kredisi kampanyaları içinde yer alan Vakıfbank Bayram Kredisi ile yüzde 1.16’dan başlayan faiz oranları ve 48 ay vade seçeneği ile geri ödeme sağlanabiliyor. Kullanılabilen en az kredi tutarı 1.000 lira, en fazla kredi tutarı ise 90.000 lira olarak belirtiliyor.

Vakıfbank teminatsız kredi kampanyası dahilinde başlangıçta bir seferlik olmak üzere toplam kredi tutarı üzerinden yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Bu ücrete BSMV sahil değildir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları kredinin sağlandığı gün bankaya 1 adet faturaya dair otomatik ödeme talimatı verilmesi ile geçerlidir. Kredi kullanımında hayat sigortası mecburi olup sigorta primlerinin ne kadar olacağı krediyi kullanacak kişinin cinsiyetine, yaşına, durumuna ve kredinin tutarına, taksit miktarına göre farklılıklar gösterir.

Vakıfbank bayram kredisi başvurusu banka şubelerine giderek yapılabildiği gibi internet ortamında online ihtiyaç kredisi başvurusu şeklinde de yapılabilir.

Bayram ihtiyaç kredileri dahilinde olan Vakıfbank’ın bu kredisinden en fazla tutar olan 90.000 lira tutarında ihtiyaç kredisi kullanıldığında aylık yüzde 1.16 faiz oranından yararlanmak mümkündür. 90.000 lira ihtiyaç kredisini 48 ay vadede ödeme seçeneği tercih edildiğinde toplam kredi tutarı 124.443,20 liraya denk gelmektedir. Aynı kredinin atlık taksit tutarları da 2.583 lira olur. Kredi kullanımı sırasında tahsil  450 lira olarak hesaplanır.

Vakıfbank düşük faizli bayram kredisi kullanmak için online kredi başvurusu yapanlar durumları uygun olduğu takdirde bayram öncesinde kredilerini alarak istedikleri gibi ve nakit sıkıntısı olmayan bir bayram geçirebilirler. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.