Ana SayfaKredilerVakıfbank Teminatsız Bayram Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank Teminatsız Bayram Kredisi Kampanyası!
V

-

Vakıfbank Bayram Kredisi ile bu kredi kampanyasından faydalananların rahat ve keyifli bir bayram geçirmesini amaçlıyor.

Bankaların bayram kredisi kampanyaları içinde yer alan Vakıfbank Bayram Kredisi ile yüzde 1.16’dan başlayan faiz oranları ve 48 ay vade seçeneği ile geri ödeme sağlanabiliyor. Kullanılabilen en az kredi tutarı 1.000 lira, en fazla kredi tutarı ise 90.000 lira olarak belirtiliyor.

Vakıfbank teminatsız kredi kampanyası dahilinde başlangıçta bir seferlik olmak üzere toplam kredi tutarı üzerinden yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Bu ücrete BSMV sahil değildir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları kredinin sağlandığı gün bankaya 1 adet faturaya dair otomatik ödeme talimatı verilmesi ile geçerlidir. Kredi kullanımında hayat sigortası mecburi olup sigorta primlerinin ne kadar olacağı krediyi kullanacak kişinin cinsiyetine, yaşına, durumuna ve kredinin tutarına, taksit miktarına göre farklılıklar gösterir.

Vakıfbank bayram kredisi başvurusu banka şubelerine giderek yapılabildiği gibi internet ortamında online ihtiyaç kredisi başvurusu şeklinde de yapılabilir.

Bayram ihtiyaç kredileri dahilinde olan Vakıfbank’ın bu kredisinden en fazla tutar olan 90.000 lira tutarında ihtiyaç kredisi kullanıldığında aylık yüzde 1.16 faiz oranından yararlanmak mümkündür. 90.000 lira ihtiyaç kredisini 48 ay vadede ödeme seçeneği tercih edildiğinde toplam kredi tutarı 124.443,20 liraya denk gelmektedir. Aynı kredinin atlık taksit tutarları da 2.583 lira olur. Kredi kullanımı sırasında tahsil  450 lira olarak hesaplanır.

Vakıfbank düşük faizli bayram kredisi kullanmak için online kredi başvurusu yapanlar durumları uygun olduğu takdirde bayram öncesinde kredilerini alarak istedikleri gibi ve nakit sıkıntısı olmayan bir bayram geçirebilirler. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol