Kurban Bayramı’nın yaklaşıyor olmasıyla birlikte bankalar da ihtiyaç kredilerinde bayram kampanyalarına hız kazandırdılar. Garanti Bankası bayram kredisi de bunlardan biri olarak göze çarpıyor.

Uygun faizli ihtiyaç kredileri arasında yer alan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanmak isteyenler bayramdan önce kredilerini kullanarak ister tatile gidebiliyor, ister sevdikleri ile birlikte olmak için memleketlerine gidebiliyor ya da tüm borçlarını kapatıp tek bir yere borçlanarak rahat bir bayram geçirebiliyorlar.

Garanti Bankası bayram kredisi başvurusu için şubeye gidip birebir başvuru yapılabildiği gibi, şubeye gitmeye vakti olmayanlar için online ihtiyaç kredisi başvurusu seçeneği de bulunuyor.

Bu bayram kredisinde sigorta zorunluluğu olmakla birlikte krediye yansıyacak sigorta primi tutarı kredi sahibin yaş, cinsiyet, bankalardaki durumu ve kredinin vadesi, tutarı gibi özelliklere göre değişiyor. Yüzde 0.5 oranında tek seferlik kredi tahsis ücretinin alındığı Garanti Bankası uygun faizli ihtiyaç kredisinin faiz oranları da kredinin tutarına göre değişmek suretiyle yüzde 1.29’dan başlıyor.

Avantajlı banka ihtiyaç kredisi olarak da dikkat çeken Garanti Bankası’nın bu kampanyasında en az 3 ay en fazla 48 ay vade yapılabiliyor.

Garanti Bankası teminatsız ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanmak isteyen bankaya online kredi başvurusu yaparak 36 ay vade ile 10.000 lira kullanan bir kişi aylık yüzde 1.74 faiz oranı ile kredisini kullanıyor. Bu kişinin aylık kredi taksit ödemeleri 398 lira olurken, kredinin tüm masrafları 50 lira şeklinde bildiriliyor. Kredi bitiminde 36 ayın sonunda ödenen toplam tutar ise BSMV ve KKDF de dahil olmak üzere 4.324,20 lira olarak hesaplanıyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın