Ana SayfaKredi KartlarıE – Ticaret Sitelerinde Paratika Dönemi Başladı!

E – Ticaret Sitelerinde Paratika Dönemi Başladı!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Asseco SEE adlı firmanın 17 yıllık e – ticaret deneyiminden sonra ortaya çıkan Paratika Sanal POS, açık kaynak kodlu site yapılarında çalışıyor.

Firma tarafından yapılan çalışmalar sonucunda ortaya çıkan Paratika Sanal POS ile bundan böyle önde gelen e – ticaret siteleri altyapıları açık kaynak kodlu ise kolay, pratik ve hızlı ödeme alabilecekler.

Firma yetkililerinin açıklamasına göre BDDK olarak bilinen Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından ödeme lisansı alan bu firma Asseco SEE iştiraki Nestpay adlı firmanın bünyesinde sürdürülen Paratika adlı proje geçtiğimiz şubat ayında Webrazzi tarafından düzenlenen e – ticaret 2017 konulu konferansta lansman yapmış. O günden bu yana da üye iş yerlerini çoğaltmak için çaba sarf ediyor.

Nestpay Genel Müdürü ve Asseco SEE Türkiye Müdürü Hatice Ayas Paratika projesi ile ilgili bir açıklama yaptı. Hatice Ayas, Paratika’nın e – ticaret sitelerinin alt yapılarına entegre edilebildiğini, gün geçtikçe bu sistemin kullanılması ile ilgili başvuruların artacağını, 17 yıldır önde gelen bankaların ve lider finansal kuruluşların alt yapısını sağladıklarını, şimdi de açık kaynak kodlu e – ticaret web siteleri için Paratika alt yapısını sunduklarını, temizlik, sağlık, mobilya, dekorasyon, sağlıklı yaşam ve bilişim ile ilgili farklı sektörlerden referanslar sunabilecek olan Paratika’nın e-ticaret işi ile uğraşan KOBİ’ler için de bir fırsat olduğunu, sistem alt yapısı sayesinde alışverişler sırasında hem tek çekim, hem de taksitli alışverişe olanak sağladığını, taksitli satışlarda yüzde 1.5 oranında komisyon alındığını, Paratika Sanal POS sisteminin 7 gün 24 saat güvenlik ve destek sağlayan bir sistem olduğunu söyledi.  

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.