Ana SayfaKredilerFibabanka Sabit Faizli İhtiyaç Kredisi!

Fibabanka Sabit Faizli İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka sabit faizli ihtiyaç kredisi ile müşterilerine kredi tutarına ve vade seçeneğine bakmaksızın aynı faiz oranından kredisini kullanma olanağı veriyor.

Banka en uygun ihtiyaç kredileri arasında yer alan Fibabanka’nın bu kredisi ile 48 ay vade seçeneğinden faydalanarak ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin kredi notlarının en az 1400 olması gerekiyor. Fibabanka ihtiyaç kredisi online başvuru yaparak bu krediden yararlanmak istediğini bildiren müşteriler kredileri onaylandığı takdirde toplam tutarın yüzde 0.5’i oranında kredi tahsis ücreti öderler. Kredi tahsis ücreti oranı sabit olup kredinin miktarına göre değişiklik göstermez.

Fibabanka düşük faizli ihtiyaç kredisi için uygulanan aylık faiz tutarı yüzde 1.29’dur. şubeye giderek kredi başvurusu yapan ya da Fibabanka online kredi başvurusu yaparak bu krediden kullanmak istediğini bildiren kişilerden onay aldıkları takdirde üzerinde TC Kimlik Numarası’nın bulunduğu bir kimlik belgesi, kredi sahibine ait son 3 aydan birinin su, elektrik, doğalgaz veya telefon faturalarından biri, gelir belgesinin aslı istenir. Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ay da ek belge talep etme hakkını saklı tutar. Bu en uygun faizli ihtiyaç kredisi için istenen gelir belgeleri; ücretli çalışanlar için maaş bordrosunun aslı ya da son aya ait maaş yazısı ve çalıştığı şirketin imza sirküleri, emekliler için emekli maaşını aldığı banka hesabını ya da emekli olduğunu gösteren banka tarafından verilmiş yazı, iş yeri sahipleri için de şirket evraklarıdır.

Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 20.000 lira kredi alan ve 36 ayda ödemeyi tercih eden biri aylık yüzde 1.29 faiz oranı ile 728.84 lira taksit öder. Kredinin masrafı 100 lira olup, kredi bitiminde ödenen toplam tutar 26.338,24 lira, kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 18,94 olur. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.