Krediler Ziraat Bankası 10.000 TL Masrafsız Kredi!

Ziraat Bankası 10.000 TL Masrafsız Kredi!

Son Güncelleme:

Ziraat Bankası 10.000 lira masrafsız kredi ile bayram öncesinde nakit ihtiyacı olanların bu sorununa çözüm oluyor.

Bankaların masrafsız kredi seçenekleri arasında yerini alan bu kredi kampanyası için Ziraat Bankası şubelerine giderek bireysel müşteri temsilcileri vasıtasıyla kredi başvurusu yapılabildiği gibi, bankanın web sitesi üzerinden online ihtiyaç kredisi başvurusu da yapılabiliyor.

Ziraat Bankası kredi tutarı, vadesi ve kredi sahibinin durumuna göre kredi faiz oranlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmakla birlikte banka tarafından sağlanan masrafsız tüketici kredileri arasında bulunan bu kredi türünde yüzde 1.26 oranında faiz uygulanmaktadır. Bireysek ihtiyaç kredisi masrafsız bir şekilde kullanmak isteyenlerin tercihi olan bu kredi ile müşterilerin ne kadar nakde ihtiyaçlarının olduğunu ve bu krediyi hangi vade seçeneğinde ödemek istediklerine karar vermeleri yeterlidir. Ziraat Bankası online kredi başvurusu yapılarak sonucu kısa sürede öğrenilen bu uygun faizli masrafsız kredi için en fazla uygulanan vade seçeneği 48 aydır.

Ziraat Bankası masrafsız kredi başvurusu yaparak 10.000 lira kredi kullanmak isteyen bir kişi bu krediyi 36 ayda geri ödemek istediğinde bankadan onay alarak kredisini kullandığı takdirde aylık yüzde 1.26 faiz oranından yararlanır. Aynı kişinin ödeyeceği aylık kredi taksitleri 362.25 lira olurken, kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 19.7316 olur. Dosya masrafsız kredi Ziraat Bankası kampanyası değerlendirilerek bu krediden kullanan müşterilerin kredi tutarlarına dolayısıyla aylık taksit ödemelerine KKDF ve BSMV dahildir.

Ziraat Bankası 10.000 lira masrafsız tüketici kredisi kullanmak isteyenler bankanın kendi sistemi üzerinden internetten kredi başvurusu yaparak sonucu en kısa sürede öğrenebilirler.  

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,422BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,626TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,536TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler