Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası’ndan Emeklilere Özel Kredi!

Türkiye İş Bankası’ndan Emeklilere Özel Kredi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası maaş ödemelerini bankaya aktaran emeklilere maaş ödemelerini aldıkları aya göre ödeyecekleri kredi imkanı sunuyor.

Bankaların emekli kredileri arasında bulunan İş Bankası’nın sunduğu bu kredi kampanyasından maaşını taşıyan Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan SSK, Emekli Sandığı ve Bağ – Kur’a bağlı olarak emekli maaşı alan tüm emekliler faydalanabiliyor. Bankanın emeklilere sağladığı avantajlardan biri de emekliyi uygun faizli ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin maaşlarını aldıkları aya göre kredi ödemesi yapabilmeleri olarak göze çarpıyor. Yani maaşını 3 ayda bir alan Emekli Sandığı emeklileri kredi taksitlerini 3 ayda bir öderken, her ay alan SSK ve Bağ – Kur emeklileri de her ay ödüyorlar.

İş Bankası en uygun ihtiyaç kredi seçeneklerinden biri olarak emeklilere sağlanan bu imkan için kişilerin emekli tanıtım kartları ile birlikte kendilerine en yakın İş Bankası şubesine gitmesi yeterli oluyor. Avantajlı emekli kredisi İş Bankası tarafından sağlanan özel kredilerden olup emeklilerden istenen evraklar da banka tarafından bildirildi.

Buna göre; şubeye giderek kredi başvuru formunu doldurmak gerektiği gibi, nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi, emekli tanıtım kartı ve emekli aylığına bağlı olan hesaba ait banka hesap cüzdanı da evrak olarak istenmektedir.

Emekliye 10.000 lira kredi İş Bankası fırsatından yararlanarak bu tutarda kredi kullanan ve 36 ayda geri ödemek isteyen bir emekli bankanın aylık yüzde 1.33 faiz oranından faydalanarak aylık olarak 367.33 lira kredi taksiti öderken, kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 21.3820 olarak hesaplanır. Aynı kişi kredi bitiminde toplamda 13.223,88 lira ödemiş olur.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.