Türk Ekonomi Bankası bünyesinde faaliyet gösteren filo ve uzun dönem araç kiralama şirketi olan TEB Arval, tahsilat yetkilileri ve yönetici yardımcıları aradığını açıkladı.

TEB Arval personel alımları kapsamında yapılan duyuruda başvuru sahiplerinde aranan şartlar ve özellikler de ayrıntılı bir şekilde belirtildi. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olanların başvurularının kabul edildiği bildirilen işe alım duyurusunda ekip çalışmasına yatkın ve uyum sağlayabilecek olan kişilerin tercih edildiği de söylendi.

TEB Arval Deneyimli Personeller Arıyor

TEB personel alımı iş başvurusu olarak da nitelendirilebilecek olan bu açıklamada ayrıca sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna yeteneği gelişmiş, telefonda akıcı ve etkin bir şekilde konuşabilen, Microsoft Office uygulamalarını ileri derecede kullanabilen, sorunlar karşısında çözüm üretebilen, analitik düşünce yapısı sahibi, planlama, organizasyon becerileri gelişmiş, iş takibi yapmak ve iletişim konularında sorunsuz çalışabilen, temel seviyede muhasebe ve hukuk bilgisi sahibi olan, tercihen daha önce tahsilat departmanında görev yaparak deneyim edinmiş olan adayların başvuru yapması isteniyor.

Tecrübeli tahsilat yetkilisi iş başvurusu yaparak TEB Arval tarafından gerekli aşamalara tabi tutularak işe alımı gerçekleştirilen adaylar telefonda müşterilerle iletişim kurarak tahsilatların düzenli bir şekilde yapılmasının sağlanması, müşterilerin tahsilat performanslarının kontrol edilmesi, gerekli idari ve yasal takip hazırlıklarının yapılması, gecikmiş alacaklarda izlenen sürecin yönetilmesi, müşterilerle şirket arasında yapılan sözleşmelerin ve diğer belgelerin hukuka uygunluğunun kontrol edilmesi gibi görevlerde faal olacaklar.

TEB Arval İş Başvuruları

2 ile 4 yıl arasında deneyim sahibi olması istenen TEB Arval tahsilat yetkilisi adayları işe alındıktan sonra şirketin hukuk ve kredi departmanında sürekli ve tam zamanlı şekilde uzman konumunda çalışacaklar. TEB Arval iş başvuruları 8 Eylül 2017 tarihine kadar devam edebilecek.

TEB Arval tecrübeli tahsilat yetkilisi iş başvurusu yapmak ya da bu duyurudaki tüm bilgilere erişmek isteyenler için aşağıdaki bağlantı yardımcı olacaktır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-teb-arval-tahsilat-yetkilisi-yonetici-yardimcisi-1838718 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın