Ana SayfaGündemDenizbank 50.000 TL Taşıt Kredisi!

Denizbank 50.000 TL Taşıt Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Araç sahibi olmak isteyenler için bankaların uygun faizli taşıt kredisi kampanyaları sürerken, Denizbank 50.000 lira taşıt kredisi de bu kampanyaların arasında yer alıyor.

Denizbank avantajlı taşıt kredisi seçeneklerinden olan bu kredide kredi tutarı toplamının binde 5’i kadar dosya masrafı alınmaktadır. Kredi kullanmak isteyerek Denizbank şubesine kredi başvurusu yapan ya da banka şubesine gitmeye gerek olmadan internetten online taşıt kredisi başvurusu yapan ve kredi kullanımına banka tarafından bir engel görülmeyen kişilerden istenen evraklar kredi başvuru formunun doldurulmuş hali, nüfus cüzdanı, kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi olarak bildirildi. Banka gerekli gördüğü durumda istediği evraklara ilave evrak isteme hakkına sahiptir. Bu ilave evraklar kredi sahibinin üzerine elektrik, su, doğalgaz, telefon faturalarından biri, kira kontratı ve adres bildirim belgesi olabilmektedir.

Denizbank Taşıt Kredisi Avantajı

Denizbank 50.000 lira araç kredisi başvurusu yaparak kredi kullananlar için kaskonun Denizbank tarafından yapılması halinde hayat sigortası yaptırma zorunluluğu yoktur. Sigorta priminin ne kadar olacağı kredinin vadesine, kişinin çalışma şekli, yaş, cinsiyet gibi durumlarına göre değişmektedir. Sigorta primleri kredi taksitlerine dahil edilmez. Kredi kullanımı sırasında banka tarafından tahsil edilir.

Denizbank Kredi Başvuruları

Denizbank kredilerinde faiz oranları da bankanın yapacağı sorgu ve kredinin şartlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bankadan 50.000 lira taşıt kredisi kullanmak istediğini beyan eden ve kredisi onaylanan bir müşteri 48 ay vade seçeneğini tercih ettiği takdirde aylık yüzde 1.38 faiz oranı ile 1.518,11 lira kredi taksiti öder. Bu kişinin kredi bitiminde ödeyeceği toplam kredi tutarı 73.119,28 lira olur. Krediye uygulanan yıllık maliyet oranı ise yüzde 20.16’dır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.