Ana SayfaSigorta İş İlanlariAvivaSa Sigorta Satış Danışmanı Personel Alımı Yapıyor!

AvivaSa Sigorta Satış Danışmanı Personel Alımı Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin önde gelen emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden olan ve kadrosunda 1200 kişi yer alan AvivaSA Emeklilik Hayat AŞ., yeni personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi. Sabancı Aviva Plc. adlı firmaların bir araya gelmesiyle oluşan şirket kariyer hedeflerinde sigortacılık sektörü olan Türkiye’nin her yerinden genç, dinamik yetenekleri bünyesine katmaya devam ediyor.

Adaylarda Aranan Özellikler

AvivaSA sigorta danışmanı iş başvurusu yapacak olana adaylarda aranan özelliklerin de açıkça bildirildiği duyuruda bankacılık ve sigortacılık sektöründe daha önce en az 1 yıl çalışmış kişilerin tercih edileceğini belirtti. Adayların ayrıca E – BEAS sertifikasına sahip olması da gerekiyor. Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden ya da 2 yıllık ön lisans bölümlerinden mezun olan kişilerin başvurularının kabul edileceği pozisyon için satış konusunda kariyer hedefleyenler tercih ediliyor. Sigorta satış danışmanı personel alımı ile ilgilenen kişilerin başarı odaklı çalışan, müşteri yönetimi ve müşteri ilişkisi geliştirme konularında başarılı, ikna ve etkileme yetenekleri yüksek, gelişime açık olan, organizasyon ve planlamada etkin olan adaylar AvivaSA personel alımı iş başvurusu yapabiliyorlar.

Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 1 yıl süresince tecil ettirmiş olmaları da gerekiyor.

AvivaSA Satış Personelleri Alımı                                                                                                   

AviviSA sigorta satış elemanı iş başvurusu yapan kişiler arasından ön değerlendirmeden sonra da gerekli aşamaları başarı ile geçenler işe alındıktan sonra şirketin direkt satış ekibinde verilen satış hedefleri doğrultusunda müşteri memnuniyeti esasıyla sigorta ürünlerinin satışını gerçekleştirecekler.

AvivaSA Sigorta İş Başvuruları

En az 1 yıl tecrübeli sigorta satış personeli alımı yapılacak olan duyuru ile işe alınan yeni personeller sigorta bölümünde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar. AvivaSA iş başvuruları şirketin ilgili departmanı tarafından 31 Ağustos 2017 tarihine kadar kabul edilecek olup bu duyur ile ilgilenenler ve başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan yardım alabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-bes-lisansli-finansal-danisman-istanbul-1705702

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.