Ana SayfaSigorta İş İlanlariAvivaSa Sigorta Satış Danışmanı Personel Alımı Yapıyor!

AvivaSa Sigorta Satış Danışmanı Personel Alımı Yapıyor!
A

-

Türkiye’nin önde gelen emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden olan ve kadrosunda 1200 kişi yer alan AvivaSA Emeklilik Hayat AŞ., yeni personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi. Sabancı Aviva Plc. adlı firmaların bir araya gelmesiyle oluşan şirket kariyer hedeflerinde sigortacılık sektörü olan Türkiye’nin her yerinden genç, dinamik yetenekleri bünyesine katmaya devam ediyor.

Adaylarda Aranan Özellikler

AvivaSA sigorta danışmanı iş başvurusu yapacak olana adaylarda aranan özelliklerin de açıkça bildirildiği duyuruda bankacılık ve sigortacılık sektöründe daha önce en az 1 yıl çalışmış kişilerin tercih edileceğini belirtti. Adayların ayrıca E – BEAS sertifikasına sahip olması da gerekiyor. Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden ya da 2 yıllık ön lisans bölümlerinden mezun olan kişilerin başvurularının kabul edileceği pozisyon için satış konusunda kariyer hedefleyenler tercih ediliyor. Sigorta satış danışmanı personel alımı ile ilgilenen kişilerin başarı odaklı çalışan, müşteri yönetimi ve müşteri ilişkisi geliştirme konularında başarılı, ikna ve etkileme yetenekleri yüksek, gelişime açık olan, organizasyon ve planlamada etkin olan adaylar AvivaSA personel alımı iş başvurusu yapabiliyorlar.

Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 1 yıl süresince tecil ettirmiş olmaları da gerekiyor.

AvivaSA Satış Personelleri Alımı                                                                                                   

AviviSA sigorta satış elemanı iş başvurusu yapan kişiler arasından ön değerlendirmeden sonra da gerekli aşamaları başarı ile geçenler işe alındıktan sonra şirketin direkt satış ekibinde verilen satış hedefleri doğrultusunda müşteri memnuniyeti esasıyla sigorta ürünlerinin satışını gerçekleştirecekler.

AvivaSA Sigorta İş Başvuruları

En az 1 yıl tecrübeli sigorta satış personeli alımı yapılacak olan duyuru ile işe alınan yeni personeller sigorta bölümünde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar. AvivaSA iş başvuruları şirketin ilgili departmanı tarafından 31 Ağustos 2017 tarihine kadar kabul edilecek olup bu duyur ile ilgilenenler ve başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan yardım alabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-bes-lisansli-finansal-danisman-istanbul-1705702

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol