Denizbank Kefilsiz 2. El Taşıt Kredisi!

0
Denizbank Kefilsiz 2. El Taşıt Kredisi!

Denizbank tarafından sağlanan uygun faizli taşıt kredileri arasında yer alan bu krediden ister sıfır kilometre, ister 2. el araçlar için yararlanılabiliyor.

Denizbank avantajlı taşıt kredisi kullanan müşteriler kefil ya da teminat göstermek durumunda değiller. Sıfır ve ikinci el taşıt almak isteyenler bu krediden kullanarak uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile araçlarına sahip olabiliyorlar.

Denizbank Kefilsiz Taşıt Kredisinin Şartları

Denizbank taşıt kredisi kullanma şartları banka tarafından detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Kredi kullanımı sırasında bir sefere mahsus olmak üzere kredi tutarının yüzde 0.5’i oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilmekle birlikte bu tutara BSMV dahil değildir.

Denizbank kredi başvurusu ile kredisini kullanan kişiler bütçelerine uygun vade ve faiz oranları, sabit faiz ile ödeme, esnek ve eşit olan taksitler ile ödeme planı, geri ödeme günlerini kredinin kullanıldığı tarihten sonra 45 gün sonra olarak belirleme gibi imkanlara da sahip oluyorlar.

Denizbank Taşıt Kredisi Diğer Detaylar

Denizbank 2. el araç kredisi kampanyası en fazla 5 yaşında olan araçlar için geçerlidir. Sıfır kilometre binek araç kredisi kullanmak isteyenler için geçerli olan şart ise;

  • Satın alınacak olan aracın 50.000 liraya kadar bölümü için yüzde 70,
  • Daha fazla olan bölümü için yüzde 50 oranında kredilendirilir.

İkinci el araç kredisi başvurusu yapan kişiler için bu oranlar kasko bedelinin 50.000 liraya olan kısmı için yüzde 70, daha fazlası için yüzde 50 oranındadır.

Denizbank 25.000 Lira Taşıt Kredisi

Denizbank 25.000 lira taşıt kredisi kullanarak 48 ay vadede ödemeyi seçen bir müşteriye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1,31, aylık taksit tutarları 745,710 lira olarak hesaplanır. Aynı müşterinin kredi bitiminde ödemiş olduğu 35.794,08 lira olurken, krediye uygulanan yıllık maliyet oranı BSMV ve KKDF dahil olmak üzere yüzde 16.777,11 liradır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın