Ana SayfaKredilerING Bank Uygun Ödeme Seçenekli Konut Kredisi!

ING Bank Uygun Ödeme Seçenekli Konut Kredisi!
I

-

ING Bank uygun konut kredisi kampanyaları ile kredinin tüm detaylarını kredi sahibinin seçmesi imkanını tanıyor.

Bankaların en uygun konut kredileri arasında yer alan ING Bank konut kredilerinde, krediyi kullanmak isteyn kişi kendisine en uygun ödeme seçeneğini bankanın Mortgage uzmanları ile konuşarak karar verebiliyor. Geliri sabit olup ödemeleri ve faiz oranlarının da sabit kalmasını isteyen ve ne ödeyeceğini önceden bilmek isteyenlere özel kredi ödeme seçenekleri, eşit anapara ödemeli konut kredisi seçeneği, kredi taksitlerinin ödedikçe azalmasını ya da artmasını isteyenlere özel konut kredisi ödeme seçenekleri ING Bank en uygun konut kredisi kampanyasında sunuluyor. ING Bank şubelerine giderek tüm bu seçenekler hakkında bilgi sahibi olmak mümkün. ING Bank kredi başvuruları da aynı zamanda banka şubelerinden yapılabildiği gibi online konut kredisi başvurusu şeklinde de yapılıyor.

Her Keseye Uygun Konut Kredisi

ING Bank konut kredileri banka tarafından ev almak isteyen herkese ve her keseye uygun hale getirilmiş. 120 aya kadar vade seçenekleri bulunan en avantajlı konut kredisi ING Bank’ta kredi kullanan kişilerden kredi tutarı üzerinden kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, ipotek tahsis ücreti alınmaktadır. Satın alınmak istenen konuta, konut kredisi ödemeleri bitene kadar banka tarafından ipotek koyulmaktadır. ING Bank uygun faizli konut kredisi kampanyalarında ayrıca DASK yapılma zorunluluğu da bulunmaktadır.

ING Bank Konut Kredisi Ödeme Seçeneği

ING Bank konut kredisi başvurusu yapmak için banka şubesine giden ve aylık taksit ödemesini kendisi belirleyen müşterine özel ödeme tablosu belirliyor. Örnek olarak aylık kredi taksitlerinin 2.000 lira olmasını isteyen ve konut kredisini 120 ayda ödemek isteyen bir müşteriye aylık faiz oranı olarak yüzde 1.12 faiz uygulanıyor ve 658 lira kredi tahsis ücreti alınıyor. Bu müşterinin kullanabileceği toplam konut kredisi tutarı 131.651 lira olurken, kredi bitiminde ödemiş olduğu toplam tutar da 175.535 lira olarak hesaplanabilir. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol