Ana SayfaSigorta İş İlanlariAvivaSA Sigorta Yazılımcı Personel Alımı Yapıyor!

AvivaSA Sigorta Yazılımcı Personel Alımı Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

AvivaSA Emeklilik Hayat AŞ.’nin yaptığı personel alımları açıklamasında BT biriminde görev verilmek üzere Yazılım Uzmanı Yardımcısı ihtiyacı olduğu bildirildi.

AvivaSA Sigorta personel alımları kapsamında yapılan açıklamada firmanın Bilgi Teknolojileri departmanında Kanal ve Entegrasyon Uygulamaları Geliştirme biriminde çalışmak üzere yazılım uzmanı personel alımı yapılacağı ve bu pozisyona başvuracak olan adaylarda bulunması gereken özellik ve nitelikler duyuruldu.

En Az 2 Yıl Tecrübeli Yazılım Uzmanları

Sigorta şirketi yazılımcı personel alımı iş başvurusu yaparak AvivaSA Sigorta’da çalışmak istediğini bildiren adayların üniversitelerde Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi’nde eğitim almış olması gerekiyor. Adayların ayrıca en az 2 yıl olmak üzere yazılım uzmanı olarak çalışmış ve tecrübe sahibi olması da istenen şartlar arasında yer alıyor. İleri derecede İngilizce bilgisine sahip adayların başvuru yapmasının istendiği AvivaSA yazılımcı personel alımları için belirtilen diğer şartlar arasında Web uygulama geliştirme ve J2EE teknolojileri ile ilgili deneyim kazanmış olmak, güncek teknolojileri takip ediyor ve biliyor olmak, analitik düşünme yeteneği bulunmak, teknik çözümler üretebiliyor olmak, yeniliklere, gelişime açık olmak, araştırmacı bir yapıya sahip olmak, ekip halinde çalışma şekline yatkın ve ayak uydurabilecek olmak, da yer alıyor. Erkek adaylarda aranan şart ise askerliklerini bitirmiş olmaları şeklinde belirtildi.

AvivaSA Yazılımcı Personel Alımı

AvivaSA Sigorta eleman alımı iş başvurusu yaparak pozisyon için uygun görülerek şirket bünyesine katılacak olan yeni personeller sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak olup, ilgili birimdeki uygulama geliştirme süreçlerinde bulunmak, şirketin kalite standartları çerçevesinde yazılım geliştirme süreçlerinde yer almak, bu süreçlerde planlama yapabilmek, analiz süreçlerine dahil olmak, uygulamalarda oluşan sorunlara destek vermek ve çözüm üretmek gibi görevler alacaklar.

AvivaSA Sigorta İş Başvuruları         

AvivaSA Sigorta iş başvuruları 1 Ekim 2017 tarihine kadar kabul ediliyor. Şirketin bu duyurusu ile ilgilenen ya da sigorta şirketi iş başvurusu yapmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıdan bütün bilgilere ulaşabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-yazilim-uzman-yardimcisi-1845268

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.