Ana SayfaGündemFibabanka En Uygun Taşıt Kredisi!

Fibabanka En Uygun Taşıt Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka taşıt kredisi başvurusu yaparak araç sahibi olmak isteyen müşterilerine sıfır ya da ikinci el araçlar için kredi imkanı sağlıyor. Taşıt kredisi kullanımlarından 48 aya kadar vade seçeneği sunan banka uygun faiz oranları ile de dikkat çekiyor.

Banka taşıt kredisi başvurusu yapmak ve kredi kullanarak araç sahibi olmak isteyen kişiler Fibabanka’nın sağladığı avantajlardan yararlanarak sıfır kilometre ya da ikinci el araç sahibi olabiliyorlar. En fazla 48 ay vade ile kullanılabilen Fibabanka taşıt kredileri her bütçeye uygun ödeme planı seçenekleri ile de çeşitlendirilmiş. Taşıt bedeli 50.000 liraya kadar olan kredilerde kredilendirme oranı en çok yüzde 70 iken; taşıt bedeli 50.000 liradan fazla olan kredilerde kredilendirme oranı en çok yüzde 50 olarak sağlanıyor. Fibabanka taşıt kredisi online başvuru şeklinde yapılmakla birlikte banka şubelerinde giderek kredi başvurusu yapmak da mümkün.

Fibabanka Taşıt Kredisi Gerekli Belgeler                                 

Fibabanka taşıt kredisi başvurusu yaparak banka tarafından kredi almasına bir engel görülmeyen kişilerden nüfus cüzdanının fotokopisi, maaşlı çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, şirket sahipleri için vergi levhası fotokopisi, son 3 yıla ait onaylı gelir ve bilanço tablosu, sıfır kilometre araçlar için satın alınacak araca ait proforma fatura, 2. el araçlar için aracın ruhsatının fotokopisi olarak sıralanıyor.

Fibabanka Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Fibabanka taşıt kredisi faiz oranları sıfır kilometre araçlar için 3 ile 36 ay ödemeli kredilerde yüzde 1.33, 37 ay ile 48 ay arası ödemeli kredilerde yüzde 1.43’tür. İkinci el araçlarda faiz oranları 3 ile 36 ay ödemeli kredilerde yüzde 1.43, 37 ile 48 ay ödemeli kredilerde yüzde 1.53’tür.

Fibabanka kredi başvurusu yaparak 20.000 lira tutarında 2. el taşıt kredisi kullanan bir kişi 36 ay vade seçeneğini tercih ettiği takdirde aylık taksit tutarı 749 lira, aylık faiz oranı da yüzde 1.43 olur. Aynı kişinin kredi bitiminde ödeyeceği toplam tutar 287.075,45 lira olarak hesaplanabilir.  

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.