Ana SayfaGündemFibabanka En Uygun Taşıt Kredisi!

Fibabanka En Uygun Taşıt Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka taşıt kredisi başvurusu yaparak araç sahibi olmak isteyen müşterilerine sıfır ya da ikinci el araçlar için kredi imkanı sağlıyor. Taşıt kredisi kullanımlarından 48 aya kadar vade seçeneği sunan banka uygun faiz oranları ile de dikkat çekiyor.

Banka taşıt kredisi başvurusu yapmak ve kredi kullanarak araç sahibi olmak isteyen kişiler Fibabanka’nın sağladığı avantajlardan yararlanarak sıfır kilometre ya da ikinci el araç sahibi olabiliyorlar. En fazla 48 ay vade ile kullanılabilen Fibabanka taşıt kredileri her bütçeye uygun ödeme planı seçenekleri ile de çeşitlendirilmiş. Taşıt bedeli 50.000 liraya kadar olan kredilerde kredilendirme oranı en çok yüzde 70 iken; taşıt bedeli 50.000 liradan fazla olan kredilerde kredilendirme oranı en çok yüzde 50 olarak sağlanıyor. Fibabanka taşıt kredisi online başvuru şeklinde yapılmakla birlikte banka şubelerinde giderek kredi başvurusu yapmak da mümkün.

Fibabanka Taşıt Kredisi Gerekli Belgeler                                 

Fibabanka taşıt kredisi başvurusu yaparak banka tarafından kredi almasına bir engel görülmeyen kişilerden nüfus cüzdanının fotokopisi, maaşlı çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, şirket sahipleri için vergi levhası fotokopisi, son 3 yıla ait onaylı gelir ve bilanço tablosu, sıfır kilometre araçlar için satın alınacak araca ait proforma fatura, 2. el araçlar için aracın ruhsatının fotokopisi olarak sıralanıyor.

Fibabanka Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Fibabanka taşıt kredisi faiz oranları sıfır kilometre araçlar için 3 ile 36 ay ödemeli kredilerde yüzde 1.33, 37 ay ile 48 ay arası ödemeli kredilerde yüzde 1.43’tür. İkinci el araçlarda faiz oranları 3 ile 36 ay ödemeli kredilerde yüzde 1.43, 37 ile 48 ay ödemeli kredilerde yüzde 1.53’tür.

Fibabanka kredi başvurusu yaparak 20.000 lira tutarında 2. el taşıt kredisi kullanan bir kişi 36 ay vade seçeneğini tercih ettiği takdirde aylık taksit tutarı 749 lira, aylık faiz oranı da yüzde 1.43 olur. Aynı kişinin kredi bitiminde ödeyeceği toplam tutar 287.075,45 lira olarak hesaplanabilir.  

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.