Denizbank ihtiyaç kredileri uygun faiz oranları ile dikkat çekmeye devam ederken, ihtiyaç sahipleri bu kredilerden faydalanarak nakit sorunlarını çözebiliyorlar.

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Kullanımı

Kefilsiz ihtiyaç kredileri arasında olan Denizbank’ın bu kredi seçeneği ile kefil ya da teminat olmadan kredi kullanılabiliyor. Başlangıçta tek seferlik olmak üzere kredi tutarının yüzde 0.5’i oranında kredi tahsis ücreti ve yüzde 5 oranında BSMV de kredi masrafları dahilinde tahsil ediliyor. Denizbank en uygun ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için cazip hale getirilmiş olan bu kredi seçeneğinde en fazla 55.000 lira kredi kullanılabilmektedir. Banka, kredi kullandırıp kullandırmayacağına son kararı verme hakkına sahip olmakla birlikte bu karar Denizbank kredi başvurusu yaparak nakit ihtiyacını bildiren kişilerin risk durumuna göre değişmektedir. En uygun ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak kredi kullanan kişiler en fazla 48 ay vade seçeneği sunulmuştur. Denizbank ihtiyaç kredisinde hayat sigortası zorunlu olup, sigorta prim tutarı müşterinin durumuna, yaşına, cinsiyetine, kredinin tutar ve vadesine göre farklılık göstermektedir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak belirtilen krediyi 3 ile 12 ay arasından ödemek isteyen kişilere aylık yüzde 1.35 , 13 ay ile 24 ay arasında ödemek isteyen kişilere aylık yüzde 1.48, 25 ay ile 48 ay arasında ödemek isteyen kişilere aylık yüzde 1.62 oranında faiz uygulamaktadır.

Denizbank 55.000 Lira İhtiyaç Kredisi

Denizbank’a kredi başvurusu yaparak 55.000 lira ihtiyaç kredisi kullanmak istediğini bildiren ve 48 ay vade seçeneğini tercih eden bir müşterinin aylık kredi taksitleri 1.773 lira, uygulanan aylık faiz oranı da aylık yüzde 1.62 olur. Kredi bitiminde ödenen toplam tutar 85.366,02 lira, kredinin diğer masrafları da 275 lira olarak hesaplanır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın