Ana SayfaKredilerDenizbank 55.000 TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi!

Denizbank 55.000 TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank ihtiyaç kredileri uygun faiz oranları ile dikkat çekmeye devam ederken, ihtiyaç sahipleri bu kredilerden faydalanarak nakit sorunlarını çözebiliyorlar.

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Kullanımı

Kefilsiz ihtiyaç kredileri arasında olan Denizbank’ın bu kredi seçeneği ile kefil ya da teminat olmadan kredi kullanılabiliyor. Başlangıçta tek seferlik olmak üzere kredi tutarının yüzde 0.5’i oranında kredi tahsis ücreti ve yüzde 5 oranında BSMV de kredi masrafları dahilinde tahsil ediliyor. Denizbank en uygun ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için cazip hale getirilmiş olan bu kredi seçeneğinde en fazla 55.000 lira kredi kullanılabilmektedir. Banka, kredi kullandırıp kullandırmayacağına son kararı verme hakkına sahip olmakla birlikte bu karar Denizbank kredi başvurusu yaparak nakit ihtiyacını bildiren kişilerin risk durumuna göre değişmektedir. En uygun ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak kredi kullanan kişiler en fazla 48 ay vade seçeneği sunulmuştur. Denizbank ihtiyaç kredisinde hayat sigortası zorunlu olup, sigorta prim tutarı müşterinin durumuna, yaşına, cinsiyetine, kredinin tutar ve vadesine göre farklılık göstermektedir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak belirtilen krediyi 3 ile 12 ay arasından ödemek isteyen kişilere aylık yüzde 1.35 , 13 ay ile 24 ay arasında ödemek isteyen kişilere aylık yüzde 1.48, 25 ay ile 48 ay arasında ödemek isteyen kişilere aylık yüzde 1.62 oranında faiz uygulamaktadır.

Denizbank 55.000 Lira İhtiyaç Kredisi

Denizbank’a kredi başvurusu yaparak 55.000 lira ihtiyaç kredisi kullanmak istediğini bildiren ve 48 ay vade seçeneğini tercih eden bir müşterinin aylık kredi taksitleri 1.773 lira, uygulanan aylık faiz oranı da aylık yüzde 1.62 olur. Kredi bitiminde ödenen toplam tutar 85.366,02 lira, kredinin diğer masrafları da 275 lira olarak hesaplanır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.