Ziraat Bankası Ziraat Kredi Paketi!

Ziraat Bankası uygun faiz oranlarıyla kredi paketleri sunuyor. Sunulan paketler için başvurular hem banka şubelerinden hem atm.lerden hem de internet üzerinde başvuru formu doldurulması ile yapılıyor. Başvuru formunun doldurulması sonrasında banka kredi onaylanırsa sizi arıyor ve gerekli diğer işlemler yapılıyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredileri ve Ziraat Bankası taşıt kredileri dahilinde olan bu kredi paketi ile müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor.

Teminatsız banka ihtiyaç kredileri arasında yer alan Ziraat Bankası’nın bu kampanyası ile 3 aydan 48 aya kadar vade imkanı da sunulan Ziraat Bankası Ziraat Kredi Paketi için online kredi başvurusu yapılabildiği gibi, banka şubelerinden kredi başvurusu da yapılabiliyor. Ancak müşteriden müşteriye göre değişmek suretiyle verilen kredi tutarları değişiklik gösteriyor.

Ziraat Bankası Teminatsız Kredi

Ziraat Bankası teminatsız kredi olarak sunduğu bu fırsat ile müşterilerinin 20.000 liraya kadar olan nakit ya da araç alımı durumlarındaki ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu krediden kullanan müşterilerden bir sefere mahsus olmak üzere kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti alınır. Kredi tahsis ücretine yüzde 5 oranındaki BSMV dahil değildir. Kredi kullanımı sırasında sigorta yapılmakta olup, sigorta tutarı kullanım sırasında belirlenmektedir. Sigorta tutarı kredi sahibinin yaş, cinsiyet, bankalardaki durumu kredi vadesi ile tutarına göre farklılık gösterebilir. Krediye uygulanan 3 ay ile 48 ay arasındaki geri ödemelerde aylık faiz oranı uygun oluyor.

Ziraat Bankası’ndan Müşterilerine Özel Kredi

Ziraat Bankası kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin bu kredi paketindeki faiz oranlarından faydalanabilmeleri için bankanın İnternet Bankacılığı, Bankkart, Kredili Mevduat Hesabı ürünlerinden birini kullanıyor olmaları ya da yeni başvuru yapmış olmaları, kredi kartı, talimat ürünü, Ailem Ziraat Güvencesinde, Bireysel Emeklilik, Konut Sigortası, DASK, Eşya ve Kasko Sigortası ürünlerinden en az 3 tanesine sahip olmaları gerekmektedir.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 20.000 lira kredi kullanan ve 48 ayda geri ödeyecek olan bir müşterinin aylık kredi taksiti 605,71 lira, krediye uygulanan aylık faiz oranı da yüzde 1.37 olur. Kredi bitiminde ödenecek toplam tutar 29.074,21 lira olarak hesaplanabilir. Bu tutar ve vadedeki kredinin masrafı 100 liradır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.