Ana SayfaGündemAllianz Türkiye’den Girişimcilere Büyük Fırsat!

Allianz Türkiye’den Girişimcilere Büyük Fırsat!
A

-

Allianz Türkiye yeni kurduğu inovasyon ofisi ile teknoloji ve müşteri memnuniyeti odaklı yeni nesil sigortacılığın liderliğini yapıyor. Allianz Türkiye tarafından sunulan fırsatlar sayesinde girişimciler projelerini hayata geçirebiliyorlar.

İnovasyon Ofisi Açıldı         

“Sürüdürülebilirlik Modeli”ni açıklayarak sigortacılık sektörüne yeni bir ses getiren Allianz Türkiye, İnovasyon Ofisi’ni açarak inovasyon ve girişimciliği şirketin bir parçası haline getirmeyi amaçlıyor. E-Tohum ile işbirliği yaparak girişimcilere projelerini uygulamaya geçirmek için fırsatlar tanıyan şirket, bir yandan da kendi çalışanlarına yönelik özel bir program başlattı. Allianz Türkiye bir yandan da teknoparklar ve üniversiteler arasındaki bağı güçlendirerek yeni projelerin gelişmesini amaçlıyor. “Allianz” ve “inovasyon” kelimelerinden esinlenilerek ortaya çıkan Allinn İletişim Dünyası İnovasyon Ofisi’ndeki tüm faaliyetlerin sürdürüleceği bir platform olacak.

Allianz Türkiye CEO’su Konuştu

Allianz Türkiye CEO’su Aylin Somersan Coqui, konuyla ilgili konuşarak Allianz Türkiye olarak yeniliklere ve gelişime sürekli liderlik ettiklerini, inovasyonu da bu yeni sürdürülebilirlik modelinin yapı taşı olarak gördüklerini, bu fikirle oluşturdukları inovasyon ofisinde müşterilerin hayatını kolaylaştırmak, yeni nesil sigortacılık anlayışıyla hizmet vermek ve bu kapsamdaki projelerin hayata geçirilmesini sağlamak için çalışacağını, Allianz Türkiye’nin her departmanına bu çalışmaların yayılacağını, gerektiğinde şirket dışında olan girişimcilerle de irtibata geçilerek kurumun her noktasında inovasyonun kullanılır hale gelmesini sağlayacaklarını söyledi.

Allinaz Türkiye inovasyon ofisini sadece kurumda çalışanların fikir iletecekleri bir platform olarak değil, aynı zamanda bu fikirlerin uygulamaya alınacağı, birer iş modeline dönüştürülmesi için gerekenlerin yapılacağı bir platform olarak oluşturdu.

Allianz Türkiye E-Tohum ile İşbirliği Yapacak

Sigortacılık sektörü için inovaktif çözümler sunan Allianz Türkiye, E-Tohum ve Girişimcilik Vakfı gibi dış ortaklarla da işbirliği yaparak kurum dışındaki proje sahibi girişimcilere destek olunmasını sağlayacak. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol