Şekerbank 1953 yılında Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla şeker pancarı üreticisine finansal destek sağlamak amacıyla Eskişehir’de kurulmuştur. 1993 yılında özelleşen banka 1997 yılında hisselerini halka açarak daha hareketli bir yapıya kavuşmuştur.

Banka personel alımları konulu duyurusunda Şekerbank Gişe Yetkili Yardımcısı ihtiyacı olduğunu açıklayarak başvuru yapacak olan adaylarda aradığı özellikleri de bildirdi. 

Üniversite Mezunu Gişe Personelleri

Şekerbank gişe yetkilisi iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin üniversitelerde İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nde 4 yıllık eğitim alarak mezun olmalarının tercih edileceğini bildirdi. Kariyer hedefi bankacılık sektöründe ilerlemek olan, Analitik düşünce yapısı sahibi, işinde özenli ve dikkatli çalışan, iletişim kabiliyeti güçlü, sorunlar ile karşılaştığında etkin çözümler üretebilen, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, ekip halinde çalıştığında uyum sağlayabilen, hareketli çalışma ortamına ayak uydurabilecek kişiler banka gişe personeli iş başvurusu yapabiliyorlar. Şekerbank gişe personellerinin Microsoft Office uygulamalarını da etkin olarak kullanıyor olmalarını isterken, başvuru yapacak erkek adaylarda askerliklerini tamamlamış olma şartını aradığını da açıkladı.

Gişe Personellerinin Görevleri

Şekerbank tecrübesiz gişe personeli başvurularının kabul edileceğini belirttiği duyurusunda banka tarafından değerlendirildikten sonra işe alımı gerçekleşen adayların üstlenecekleri görevleri de bildirdi. Şekerbank şubesinde işe başlayacak olan yeni gişe personelleri şubeden hizmet alan müşterilere kaliteli hizmet sunmak, müşterilerin talep ettiği, hesap açma – kapama, para yatırma-çekme, döviz alım-satım, efektif alım-satım, çek-senet ile ilgili işlemlerini yapmak, şubede gerçekleşen operasyonel işlemlerini yapmak, işlemleri zamanında yaparak müşterinin memnun olmasını sağlamak, şubeyi ziyaret eden müşterilere bankanın hizmet ve ürünleri ile ilgili bilgiler vererek pazarlama servisine yönlendirmek gibi görevler alacaklar.

Şekerbank İş Başvuruları          

23 Ekim 2017 tarihine kadar banka işe alım departmanı tarafından kabul edilecek olan Şekerbank iş başvuruları ile ilgilenen ve başvuru yapmak isteyen kişiler için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-karaman-subesi-gise-islemleri-yetkili-yardimcisi-1860951

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 + two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.