ING Bank Bireysel Bankacılık Satış Yetkilisi personel alımı yapacağını duyurduğu açık pozisyona iş başvurusu yapmak isteyen adayların sahip olması gereken özellikleri de açıkladı.

Kariyerine bankacılık sektöründe devam etmek, ING Grubu’nun bir parçası olmak ve bu alanda daha önce 2 yıl ile 8 yıl arasında çalışarak deneyim kazanmış olan adayların başvuruları ING Bank bireysel bankacılık satış yetkilisi olarak değerlendirilecektir.

Aktif Araç Kullanabilen Banka Personeli Alımı

ING Bank satış personeli iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin bankacılık ile ilgili bölümlerinden birinden mezun olmasını öncelikli şart olarak açıkladı. Deneyimli banka personeli alımı olarak yapılan duyuruda başvuru sahiplerinin daha önce banka şube pazarlama birimlerimde yetkili olarak en az 2 yıl olmak üzere çalışmış olmaları, Bireysel Bankacılık alanında deneyim sahibi olmaları gerektiği de belirtildi. Banka ürünlerinin satışını aktif olarak gerçekleştirebilecek olan, ekip çalışmasına yatkın ve ekip içinde sorumluluk alabilen, analitik düşünebilen, iş ile çözümler üreterek katkı sağlayabilecek olan, B sınıfı ehliyet sahibi olup aktif olarak araç kullanabilen adaylar ING Bank satış yetkilisi iş başvurusu yapabiliyor.

Deneyimli Satış Personellerinin Görevleri

ING Bank banka satış elemanı iş başvurusu yaparak banka tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda ilgili pozisyonda çalışması uygun görülen kişiler bankanın mevcut müşteri portföyünün artırılması, yeni müşterilerin kazanılması, müşterilerin ihtiyaçlarının tespit edilip, karşılanması, müşteriye uygun hizmet ve ürün paketlerinin tanıtılıp satışının sağlanması, bankanın hizmet ve ürünlerinin uygun olduğu müşterilere satışının ve bu hizmet ve ürünlerin yaygın kullanımının sağlanması, müşteri potansiyelinin artması için düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirilmesi gibi görevlerde bulunacaklar.

ING Bank İş Başvuruları

Deneyimli banka personeli alımı ile ilgilenen ve ING Bank iş başvurusu yapan kişilerin başvuruları bankanın işe alımlarla ilgili departmanı tarafından 15 Ekim 2017 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu duyuru ile ilgili tüm detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-bireysel-bankacilik-satis-yetkilisi-1855406

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın