Yapı Kredi Bankası hayallerinde bir ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu 100.000 lira konut kredisi ile bu hayallerin gerçek olmasını sağlıyor.

120 aya varan vade seçenekleri ve en uygun faiz oranları ile kullanılabilen Yapı Kredi konut kredisi başvurusu internetten ve bankanın mobil şubesinden yapılabildiği gibi, kredi kullanmak isteyenler kendilerine en yakın banka şubesine giderek de bu taleplerini dile getirebilirler.

Uygun Faizli Konut Kredisi

Yapı Kredi Bankası konut kredisi kullanmak isteyenler mobil şube ya da bankanın internet sitesinden yapacakları başvuruları için TC Kimlik Numaraları ya da kullanıcı kodları ile gerçekleştirebilirler. Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1.01 olup, bu faiz oranı bankanın bi opsiyonel ürünü ile birlikte Çınar Paketi alanlar için geçerlidir. Kredinin toplam tutarı üzerinden binde 5 oranında kredi tahsis ücreti, 545.71 lira ekspertiz ücreti ve 185 lira da rehin ücreti alınmaktadır. Banka, Yapı Kredi konut kredisi kullanarak satın alınan konuta kredi vadesinin sonuna koyar rehin koymaktadır. Krediyi kullanabilmek için en fazla 70 yaşında olmak gereklidir.

Yapı Kredi Konut Kredisi için Gerekli Evraklar    

Yapı Kredi Bankası avantajlı konut kredisi kullanmak isteyerek bankaya kredi başvurusu yaparak kredisi onaylanan kişilerden nüfus cüzdanı, çalışanlardan son 2 ay ait maaş bordrosu veya çalışılan şirket tarafından onaylanmış maaş yazısı-şirketin imza sirküleri-yetki belgesi, iş yeri sahiplerinden vergi levhasının güncek halinin fotokopisi, emeklilerden emekli maaş hesap cüzdanlarının fotokopisi, kira geliri olanlardan da tapu ve kira kontratının fotokopisi istenmektedir.

Yapı Kredi Bankası 100.00 Lira Konut Kredisi

Yapı Kredi 100.00 lira konut kredisi başvurusu yaparak kredisini kullanan ve 120 ay vade seçeneğini tercih eden bir müşterinin aylık taksit tutarı 1.441,66 lira, krediye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.01 olur. Bu kişinin kredi bitiminde ödeyeceği toplam tutar 174.229,91 lira olurken kredinin yıllık maliyet oranı da yüzde 14.90 olarak hesaplanır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın