Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka Yeni Mezun İşe Alım Programları Genel Başvuru!

Fibabanka Yeni Mezun İşe Alım Programları Genel Başvuru!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka Yeni Mezun İş Alım Programı ile üniversiteyi yeni bitirmiş gençlere genel başvuru yaparak banka personeli olma imkanı tanıyor. Banka tarafından yapılan açıklamada bu programdaki esas amacın üniversiteyi yeni bitiren gençlerin yeteneklerine, ilgi alanlarına uygun pozisyonlarda iş imkanı sağlanarak potansiyellerinin açığa çıkartılması olduğunu söyledi.

Fibabanka yeni mezun eleman alımı için genel başvuru yaparak değerlendirmeye alınan gençler bankanın şubelerinde KOBİ Bankacılığı ve Bireysel Bankacılık departmanlarında görev verilmek üzere yetiştirilecekler. Bakanın yaptığı açıklamada yeni mezun ve deneyimsiz banka personeli alımı yapacağı pozisyona başvuru yapacak olan adaylarda aradığı nitelikleri de bildirdi.

Fibabanka’dan Gençlere İş Fırsatı!

Banka yeni mezun eleman alımı iş başvurusu yapacak olan kişilerin üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun olması isteniyor. 1992 yılından önce doğmamış olmak da aranan şartlar arasında yer alıyor. Banka deneyimsiz personel alımı iş başvurusu yapacak olan kişilerin ayrıca bankacılık, satış-pazarlama alanlarında kariyer hedefleri olması gerektiğini de bildirdi. Ekip çalışmasına uyum sağlayacak, ikna kabiliyeti gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, sorunlar karşısında çözüm üretebilen, iletişimi güçlü olduğunu düşünen adaylar Fibabanka yeni mezun personel alımı iş başvurusu yapabiliyor. Başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini en az 2 yıl tecil ettirmiş ya da bitirmiş olmaları gerekiyor.

Fibabanka İş Başvurusu Yapılabilecek Şehirler

Fibabanka genel iş başvurusu yaparak bankada çalışma talebini iletecek olan adayların hangi illerden başvuru yapması gerektiğini de açıkladı. Banka genel iş başvurusu yaparak işe aldığı yeni personelleri KOBİ Bankacılığı ve Bireysel Bankacılık alanlarında yetiştirecek. Bankanın yaptığı açıklamaya göre; Bireysel Bankacılık için başvurular İzmir, İstanbul, Konya, Antalya, Adana, Ankara, Bursa ve Gaziantep’ten; KOBİ Bankacılığı için başvurular İstanbul, Antalya’nın Alanya ilçesi, Bursa, Gaziantep, Denizli, Kayseri, Eskişehir, Kocaeli ve Mersin şehirlerinde ikamet etmek gerekiyor.

Fibabanka İş Başvuruları

20 Ekim 2017 tarihine kadar kabul edilecek olan Fibabanka iş başvuruları ile ilgilenen ve başvuru yapmak isteyen üniversiteden yeni mezun olmuş kişiler aşağıda paylaşılan bağlantıdan yararlanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-finansal-hizmetler-yonetici-adayi-bireysel-kobi-1856382

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.