Fibabanka Yeni Mezun İşe Alım Programları Genel Başvuru!

Fibabanka Yeni Mezun İş Alım Programı ile üniversiteyi yeni bitirmiş gençlere genel başvuru yaparak banka personeli olma imkanı tanıyor.

Fibabanka Yeni Mezun İş Alım Programı ile üniversiteyi yeni bitirmiş gençlere genel başvuru yaparak banka personeli olma imkanı tanıyor. Banka tarafından yapılan açıklamada bu programdaki esas amacın üniversiteyi yeni bitiren gençlerin yeteneklerine, ilgi alanlarına uygun pozisyonlarda iş imkanı sağlanarak potansiyellerinin açığa çıkartılması olduğunu söyledi.

Fibabanka yeni mezun eleman alımı için genel başvuru yaparak değerlendirmeye alınan gençler bankanın şubelerinde KOBİ Bankacılığı ve Bireysel Bankacılık departmanlarında görev verilmek üzere yetiştirilecekler. Bakanın yaptığı açıklamada yeni mezun ve deneyimsiz banka personeli alımı yapacağı pozisyona başvuru yapacak olan adaylarda aradığı nitelikleri de bildirdi.

Fibabanka’dan Gençlere İş Fırsatı!

Banka yeni mezun eleman alımı iş başvurusu yapacak olan kişilerin üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun olması isteniyor. 1992 yılından önce doğmamış olmak da aranan şartlar arasında yer alıyor. Banka deneyimsiz personel alımı iş başvurusu yapacak olan kişilerin ayrıca bankacılık, satış-pazarlama alanlarında kariyer hedefleri olması gerektiğini de bildirdi. Ekip çalışmasına uyum sağlayacak, ikna kabiliyeti gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, sorunlar karşısında çözüm üretebilen, iletişimi güçlü olduğunu düşünen adaylar Fibabanka yeni mezun personel alımı iş başvurusu yapabiliyor. Başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini en az 2 yıl tecil ettirmiş ya da bitirmiş olmaları gerekiyor.

İlgili:  Albaraka Türk Bünyesinde Görevlendireceği İş Analisti Alacak!

Fibabanka İş Başvurusu Yapılabilecek Şehirler

Fibabanka genel iş başvurusu yaparak bankada çalışma talebini iletecek olan adayların hangi illerden başvuru yapması gerektiğini de açıkladı. Banka genel iş başvurusu yaparak işe aldığı yeni personelleri KOBİ Bankacılığı ve Bireysel Bankacılık alanlarında yetiştirecek. Bankanın yaptığı açıklamaya göre; Bireysel Bankacılık için başvurular İzmir, İstanbul, Konya, Antalya, Adana, Ankara, Bursa ve Gaziantep’ten; KOBİ Bankacılığı için başvurular İstanbul, Antalya’nın Alanya ilçesi, Bursa, Gaziantep, Denizli, Kayseri, Eskişehir, Kocaeli ve Mersin şehirlerinde ikamet etmek gerekiyor.

Fibabanka İş Başvuruları

20 Ekim 2017 tarihine kadar kabul edilecek olan Fibabanka iş başvuruları ile ilgilenen ve başvuru yapmak isteyen üniversiteden yeni mezun olmuş kişiler aşağıda paylaşılan bağlantıdan yararlanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-finansal-hizmetler-yonetici-adayi-bireysel-kobi-1856382

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.