Ana SayfaSigortaAnadolu Sigorta Hackathon Etkinliği’ne Başvurular Başladı!

Anadolu Sigorta Hackathon Etkinliği’ne Başvurular Başladı!
A

-

Teknolojiye yaptığı yatırımlar, sigortacılık sektöründeki lider pozisyonu ile dikkat çeken Anadolu Sigorta, teknoloji destekli projelerine devam ediyor.

Sigortacılık sektöründe lider olmaya devam eden Anadolu Sigorta, bir yandan da teknoloji alanında yaptığı çalışmalar ve geliştirdiği yeni projelerle adından söz ettiriyor. Şirket tarafından 18 Kasım – 19 Kasım 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan Hackathon etkinliği 24 saat kesintisiz devam edecek. Bu etkinlikte sigortacılık sektöründe işleri kolaylaştıracak yeni dijital projelerin geliştirilmesi ile ilgili çabalara destek verilecek.

Etkinliğe Başvurular Başladı

Anadolu Sigorta tarafından düzenlenecek olan Hackathon etkinliğinin ana teması Sigortacılıkta Hayatı Kolalaştıracak Dijital Teknolojiler” olarak belirlendi. 18 Kasım 2017’de Anadolu Sigorta Genel Müdürlüğü’nde başlayacak olan etkinlikte katılımcılar 24 saat kesintisiz bir şekilde projeleri ile ilgili çalışacaklar. 19 Kasım’da sona erecek olan etkinlikte ekipler en fazla 5 kişilik katılımcı grubundan oluşabilecek. Büyük ödül olan 20 bin lira birinci olan ekibe verilirken, ikinciye 10 bin lira, üçüncüye de 5 bin lira para ödülü verilecek.

Jüride Kimler Var?

Anadolu Sigorta Hackathon etkinliğinin jürisini Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Eteration’un kurucusu Naci Dai, SoftTech Genel Müdürü Melih Murat Ertem, Gartner Yönetici Ortağı Yunus Özdemir, IBM Uzman IT Mimarı Kıvanç Uslu, Fortune Türkiye Teknoloji Editörü Kerem Özdemir, Anadolu Sigorta Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Müdürü Deren Koçdemir ve Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Abacı oluşturuyor.

Anadolu Sigorta’nın Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Abacı, Hackathon etkinliği ile yeni projelerin geliştirilmesinin amaçlandığını, geçen yıl şirketin teknolojik alt yapısının tamamen yenilendiğini, temel amaçlarının Anadolu Sigorta müşterilerinin ve iş ortaklarının hayatını kolaylaştırmak olduğunu söyledi.

Anadolu Sigorta Hackathon etkinliği başvuruları internet üzerinden online olarak yapılabiliyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol