Ana SayfaKredilerDenizbank 20.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Denizbank 20.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak nakit ihtiyaçlarına çare bulmak isteyen müşterileri için 20.000 lira kredi fırsatı sunuyor.

Bankaların en uygun ihtiyaç kredileri arasında olan bu kampanyanın bitiş tarihi 15 Eylül 2017. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler Denizbank online kredi başvurusu yaparak kısa süre içinde sağlanan geri dönüşlerle kredilerini kullanabiliyorlar. Ayrıca en yakın banka şubesine giderek de bu kredi imkanından yararlanılabiliyor.

Denizbank Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi

Kefilsiz teminatsız ihtiyaç kredileri Denizbank tarafından düzenlenen kampanyalar ile müşterilerine fırsat haline getiriliyor. Düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanımı sırasında bir defalık olmak üzere yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti alınmakla birlikte bu ücrete yüzde 5 oranındaki BSMV dahil değildir.  Denizbank kredi başvurusu yapan müşterileri ile ilgili son kararı verme, ek belge ve kefil isteme, faiz oranlarında değişiklik yapma gibi haklarını saklı tutuyor. Denizbank ihtiyaç kredileri hayat sigortası zorunluluğu vardır. Sigortanın prim tutarı kredinin vadesi, tutarı ve kredi sahibinin yaşına göre değişmektedir. 3 ay ile 48 aya arasında vade seçeneğinin sunulduğu bu kredide kredisini 3 ay ile 12 ay arasında ödemek isteyen müşterilere yüzde 1.49, 13 ay ile 24 ay arasında ödemek isteyen müşterilere yüzde 1.44 ve 25 ay ile 48 ay arasında ödemek isteyen müşterilere de yüzde 1.39 aylık faiz uygulanır.

Denizbank 20.000 Lira İhtiyaç Kredisi

Denizbank kredi başvurusu yaparak 20.000 lira kredi kullanmak isteyen ve kredisini 24 ayda geri ödemek isteyen bir müşterini aylık faiz oranı yüzde 1.44, aylık kredi taksitleri 1.025 lira olur. Aynı kişinin kredi bitiminde ödemiş olduğu toplam tutar da 24.702,91 lira olarak hesaplanır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.