Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Saha Satış Personeli Alımı!

Burgan Bank Saha Satış Personeli Alımı!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Merkezi Kuveyt’te olan ve dünyanın pek çok ülkesinde faaliyette olan Burgan Bank, Türkiye’de de bankacılık hizmetlerine devam etmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri kitlesini sürekli artırma çabasında olan Burgan Bank saha satışında görev alacak satış temsilcileri personel alımı yapıyor. Bankanın satış temsilcisi personel alımı ile ilgili bütün detaylar haberimizde yer almaktadır.

 Burgan Bank Personel Alımları

Burgan Bank tarafından işe alınacak olan saha satış personelleri bankanın Direk Satış ve Finansman bölümünde görevlendirilecekler. Ankara ve İstanbul’un Anadolu ve Asya yakasında ikamet eden adayların başvurularının kabul edildiği personel alımları için 4 yıllık üniversite mezunları tercih ediliyor. Meslek Yüksek Okulu mezunları da başvuru yapabiliyorlar. Tecrübeli adayların tercih edildiği Burgan Bank saha satış elemanı alımı için başvuracak olan adayların ayrıca Bireysel Emeklilik Sertifikası sahibi olmaları da tercih edilenler arasında yer alıyor. Satış alanında daha önce çalışmış olan ve en az 1 yıl tecrübeli adaylar Burgan Bank saha satış ekibi iş başvurusu yapabiliyorlar. Banka saha satış personeli olmak isteyen erkek adayların da askerliklerini bitirmiş ya da en az 2 yıllık tecilli olmaları gerekiyor.

Burgan Bank Satış Personellerinin Görevleri             

Banka iş başvurusu satış personeli pozisyonu için başvuran adaylar Burgan Bank’ın işe alımlar ile ilgili departmanı tarafından değerlendirilecek. Uygun bulunan adaylar iş görüşmesi mülakatı için davet edilerek diğer aşamalara tabi tutulacak. Başarılı olan adaylar arasından işe alımı sağlanan yeni personeller Burgan Bank’ın öncelikli tüketici kredileri olmak üzere bireysel bankacılık ürünlerinin satışını sahada müşteri ziyaretleri yapara gerçekleştirecekler.

Burgan Bank İş Başvuruları

Burgan Bank iş başvuruları 14 Ekim tarihine kadar kabul edilecek. Bu duyuruya başvuru yapmak ya da diğer tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki bağlantıdan faydalanılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-direkt-satis-temsilcisi-1854404

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,216TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.