Ana SayfaKredilerQNB Finansbank 50.000 TL Online İhtiyaç Kredisi!

QNB Finansbank 50.000 TL Online İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank Online Kredi bankanın cep şubesi ve internet şubesi kullanıcıları için sağladığı avantajlardan biridir. Müşterilerine banka şubesine gitmeden, bankada sıra bekleme derdi olmadan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak ve uygun faiz oranlarından yararlanmak için fırsat tanıyan QNB Finansbank Online Kredi ile 48 aya varan vade seçenekleri de sunuyor.

Online İhtiyaç Kredisi Başvurusu       

QNB Finansbank ihtiyaç kredileri arasında yer alan bu krediye internet yoluyla başvuru yapılmaktadır. Acil nakit ihtiyacı olanların hafta sonunda da kullanabilecekleri Online Kredi başvuruları bankanın müşterileri için geçerlidir. QNB Finansbank müşterisi olanlar 7 gün 24 saat boyunca bankanın internet şubesinden başvuru yapabiliyorlar. Bu krediye ayrıca QNB Finansbank Cep Şubesi’nden online ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor. Başvurunun onaylanması durumunda kredi tutarı banka tarafından müşterinin hesabına aktartılıyor. Online ihtiyaç kredisinde başvurudan sonra kullanım süresi 7 gündür. Uygun faizli ihtiyaç kredileri arasında bulunan bu kredi ile kullanılabilecek en alt limit 1.000 lira, en üst limit ise 50.000 liradır. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi ile ilgili başvuruları serbest olarak değerlendirme, reddetme, faiz oranlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank online kredi başvurusu yaparak kredisi onaylanan müşterilerinden kredi tahsis şartı olarak hayat sigortası talep edilmektedir. Bu kredide sigorta poliçesinin müşterinin tercih ettiği bir sigorta şirketinde düzenlenip bankaya ibraz edilmesi imkanı da vardır. Kredinin yıllık maliyet oranına kredi için belirlenen tüm faizler, vergiler ve kredi tahsis ücreti dahildir.

QNB Finansbank 50.000 Lira İhtiyaç Kredisi

Bankanın uyguladığı faiz oranları müşterinin durumuna göre değişebilmekle birlikte, QNB Finansbank online kredi başvurusu yaparak 50.000 lira kredi kullanan ve geri ödemeyi 48 ayda yapacak olan bir müşteriye yüzde 1.26 aylık faiz uygulanır. Kredinin aylık taksit tutarları 1.472,51 lira olurken, vade bitiminde ödenen toplam tutar da 70.680,48 lira olarak hesaplanır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.