İş Bankası bireysel ihtiyaç kredisi kampanyalarından olan bu kredi ile günde 5 lira taksitle 5.000 lira kredi kullanmak mümkün hale getirilmiş. 4 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek olan bu İş Bankası avantajlı kredi kampanyası ile banka müşterileri nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İş Bankası tarafından sağlanan günde 5 lira taksitli ihtiyaç kredisi için TC Kimlik numarası, kredi tutarı, kredi kullanmak isteyen kişinin aylık belgeleyebildiği gelir miktarı yazılarak SMS yollamak şeklinde cep şubeden online başvuru yapılabiliyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu ayrıca bankanın internet şubesinden, bankamatiklerden, İş Bankası Müşteri Hizmetleri aranarak, banka şubelerine gidilerek ve İşTablet ve İşCep’ten yapılabiliyor.

İş Bankası 5.000 Lira İhtiyaç Kredisi

İş Bankası 5.000 lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine 3 ay ile 48 ay arasında vade seçeneği sunmaktadır. Bu kredide kefil şartı yoktur, ancak banka gerekli gördüğü hallerde kefil isteme hakkını saklı tutar. İhtiyaç kredisi kullanımı sırasında kredi tahsis ücreti, BSMV ve hayat sigortası ücreti tahsis edilir. İş Bankası düzenlediği kampanyalarda açıkladığı faiz oranlarını ve diğer kredi kullanım şartlarını istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

5.000 Lira İhtiyaç Kredisi                                 

Online ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak İş Bankası’ndan 5.000 lira kredi kullanmak isteyen bir müşteriye aylık yüzde 1.29 oranında faiz uygulanır. 48 ay vadede kredisini ödemek isteyen bu müşteri aylık 148 lira taksit ödemesi yapar. Kredi vadesinin sonunda müşterinin ödemiş olduğu toplam tutar ise 7.122 lira olarak hesaplanır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.