Ana SayfaKredilerING Bank 20.000 TL İhtiyaç Kredisi!

ING Bank 20.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank avantajlı ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerine kredi taksitlerini 2018 yılında ödemeye başlama fırsatı sunuyor.

Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi

Bankaların ihtiyaç kredileri arayışında olanlar için ve en uygun kredi faiz oranları hangi bankada? diye araştırma yapanlar için ING Bank tarafından sunulan bu kredi ile 3 ay ile 48 arasında vade seçeneğinden yararlanılabiliyor. Kredi notu 1850 ve üzerinde olan müşterilere kredi taksitlerini erteleme şansı da veriliyor. Uygun faizli bireysel krediler içinde olan bu kredide müşterilerin kredi puanlarına göre faiz uygulaması yapılıyor. 4 ay kredi taksiti imkanı bu kredi için sadece 48 ay vade seçeneğinde bulunmaktadır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları                                          

ING Bank en uygun ihtiyaç kredisi başvurusu yapan müşterilerine krediye aylık ne kadar faiz uygulayacağını müşterinin durumunu kontrol ettikten sonra bildiriyor. Kredi notu 1800 – 1850 arasında olanlara uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.19 iken, 1600 – 1799 arasında olanlara uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.39 olarak hesaplanır. Bu ihtiyaç kredisi kampanyasında dosya masrafı kredi tutarının yüzde 0.5 oranında tahsil edilir.

ING Bank kredi başvurusu yaparak kredisi onaylanan müşterilere hayat sigortası zorunludur. Sigorta prim tutarları müşterinin durumuna ve kredinin tutarı ile vadesine göre değişmektedir. Kredinin en üst limiti 50.000 lira olup bu kampanya 30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerlidir.

ING Bank 20.000 TL Kredi

ING Bank 20.000 lira ihtiyaç kredisi kullanan ve bu krediyi 48 ayda geri ödemeyi tercih eden ve kredi notu 1600- 1799 arasında olan bir kişinin aylık kredi taksitleri 609 liradır. Kredi bitiminde ödenen toplam tutar 29.221,44 lira olarak hesaplanırken, kredinin tahsis ücreti de 100 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.