Albaraka Bireysel Portföy Yöneticisi ve Yönetmeni İlanı

Uzun yıllardan buyana faizsiz bankacılık ve katılım bankacılığı sektöründe faaliyet gösteren Albaraka Türk Katılım Bankası personel alımları ve yeni iş fırsatları yayınlamaktadır.

Uzun yıllardan buyana faizsiz bankacılık ve katılım bankacılığı sektöründe faaliyet gösteren Albaraka Türk Katılım Bankası personel alımları ve yeni iş fırsatları yayınlamaktadır.

Albaraka 2015 personel alımları diğer bankalara oranla biraz daha durgun başlamış olmasına rağmen, yılın ikinci yarısının başladığı son zamanlarda ciddi atılımlar ve yeni personeline sağlayacağı yatırımlarla dikkatleri üzerine topladı.

2015 banka alımları ve Temmuz ayı banka iş ilanları içerisinde yer alan Albaraka Bireysel Portföy Yönetmeni personel alımı yayınlandı. Bankanın daha önceki dönemlerde de olduğu gibi daha çok yeteneklerine güvenen yeni mezun ve deneyimsiz çalışma arkadaşları ile yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmek istediği görülmektedir. Albaraka istihdam ettiği yeni bankacı adaylarının tüm kurumsal ve mesleki eğitimlerini Albaraka Akademide tamamlayarak yeni nesil bankacıları donanım sahibi ve sektör hakkında çok daha bilgili hale getirmektedir.

Özellikle İşletme ,İktisat, Maliye, Bankacılık gibi üniversite bölümlerinden mezun olan adayların ilgi gösterdiği banka sınavları ve sınavsız personel alımları ile ilgili Albaraka Personel alımları da değerlendirilmektedir.

Faizsiz bankacılık, katılım bankacılığı sektöründe geleceğinize parlak bir zemin hazırlamak adına bankanın belirtilen bölge ve şehirlerde yer alan şubelerinde görev alabilirsiniz. İlgili banka iş ilanı detayları ve başvurular;

İlgili:  Kuveyt Türk, Part Time Öğrenci Alımları Yapıyor!

Bireysel Portföy Yöneticisi/Yönetmeni için açılan Albaraka personel alım ilanı

Genel Nitelikler
Uluslararası bir finans grubunun Türkiye iştiraki olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.'nin mevcut şubeleri için olduğu gibi ayrıca yeni açılacak Şubeler için İŞKUR ile yapılacak olan ‘’İşbaşı Eğitim Projesi’’ kapsamında Bireysel Pazarlama Servisi’nde yetiştirilmek üzere;

Üniversitelerin örgün eğitim veren, İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerinin dört yıllık bölümlerinden mezun,
Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli,
Pazarlama ve satış konusunda kendine güvenen,
Sözlü ve yazılı ifade becerisi yüksek,
Analitik düşünme yeteneğine sahip,
İletişim kabiliyeti yüksek ve güleryüzlü,
Seyahat engeli bulunmayan ve aktif olarak araç kullanabilen,
28 yaşını aşmamış,
Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
' Bireysel Pazarlama Uzman Yrd.' aranmaktadır.

Diğer Bilgiler
Başvurusu uygun bulunan adaylar 26 Temmuz da Türkiye genelinde (İstanbul ve Ankara’da) yapılacak olan sınava davet edilecektir.
Daha önce Bankamız tarafından yapılan 'Uzman / Uzman Yrd.' sınavlarının mülakat aşamasında başarısız olan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.
Bankamızda işe başlayan personele anlaşmalı üniversiteler aracılığıyla yüksek lisans imkanı sunulmaktadır.

Albaraka iş ilanı ve banka sınavları başvurularınızı aşağıdaki bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-is-ilanlari?firma=37403

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.