Ana SayfaSigorta İş İlanlariAksigorta Tecrübeli Personel Alımları!

Aksigorta Tecrübeli Personel Alımları!
A

-

Aksigorta CRM Analisti pozisyonuna yapılacak olan personel alımları ile ilgili başvuru yapacak kişilerin öğrenmesi gereken bütün detaylar haberimizde yer almaktadır.

Tecrübeli İş Analistleri Aranıyor!

Aksigorta personel alımları kapsamında yapılacak olan eleman alımlarına başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Mühendislik ve Bilgi Yönetimi bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Tecrübeli sigorta personeli alımı şeklinde gerçekleşecek olan işe alımlarla ilgilenen adayların en az 5 yıl olmak üzere iş analisti pozisyonunda çalışmış ve tecrübe edinmiş olması gerekmektedir. Aksigorta iş başvurusu yapacak kişilerde ayrıca Microsoft Dynamics CRM uygulamalarında deneyimli olmak, implementasyon konusunda en az 1 yıl çalışmış ve deneyimlemiş olmak, müşterilerin ihtiyaçlarını tespit ederek analizler yapabiliyor ve gereken çözümleri üretebiliyor olmak, web servis analizleri yapabiliyor olmak, ileri düzeyde MS SQL bilgisine sahip olmak gerekiyor.

Aksigorta eleman alımları iş başvurusu yapmak isteyenlerin ayrıca sorunlar karşısında çözüm odaklı çalışabilen, motivasyonu sürekli yüksek olan, analitik düşünüp uygulamaya alabilen, gelişime, yeniliklere ve araştırmaya açık, Microsoft Word, Excell, Powerpoint, Visio gibi uygulamaları etkin bir şekilde kullanabilen, ileri derecede İngilizce bilen kişiler olması gerekiyor. Sigorta personel alımı iş başvurusu yapmak isteyen erkek adayların da askerlik görevlerini tamamlamış olmaları isteniyor.

Aksigorta Yeni Personellerin Görevleri

Aksigorta tecrübeli personel iş başvurusu yaparak şirket tarafından değerlendirilen ve işe alımı gerçekleştirilen yeni personeller diğer departmanlardan gönderilen talepleri analiz edilmesi ve gereken çalışmaların yapılması, yazılım departmanı ile koordineli bir şekilde çalışarak süren projelerde rol alınması, gerekli testler ile ilgili dökümanların hazırlanması gibi görevler üstlenecekler.

Aksigorta İş Başvuruları                                               

2 Ekim 2017 tarihine kadar devem edecek olan Aksigorta iş başvuruları ile ilgilenen, işin tanımı hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen ve sigorta şirketi personel alımı iş başvurusu yapmak isteyenler için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/aksigorta-crm-analisti-1805580

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol